infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 23,8" LG 24MP450P-B | IPS | 1920x1080 (FullHD) | 75Hz | 5ms | FreeSync
Monitor 23,8" LG 24MP450P-B | IPS | 1920x1080 (FullHD) | 75Hz | 5ms | FreeSync
Kod produktu: 24MP450P-B
Przekątna ekranu
23,8"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
LED, IPS
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16 : 9
Częstotliwość odświeżania
75 Hz
Opis
Monitor 23,8" LG 24MP450P-B
Doskonała jakość obrazu

Monitor do różnych zadań
Bez wzglęfu od tego, czy korzystasz z monitora w biurze, w domu, warto zadbać o komfort swoich oczu. Monitor LG 24MP450P-B nie tylko gwarantuje wystarczającą przestrzeń do wygodnej pracy, ale również posiada wysoką rozdzielczość. Dzięki temu doskonale sprawdzi się podczas pracy z arkuszami kalkulacyjnymi oraz w trakcie oglądania filmów. Dodatkowo jego nowoczesna konstrukcja sprawia, że idealnie wkomponuje się w wystrój każdego miejsca.

Rozdzielczość Full HD i matryca IPS
Od teraz możesz zanurzyć się w wyjątkowym świecie doznań wizualnych za sprawą matrycy Full HD. Wysoka rozdzielczość pozwoli dostrzec Ci wszystkie detale, dzięki czemu odkryjesz nową jakość swoich ulubionych filmów i gier. Dodatkowo matryca Full HD oferuje ostrą jakość czconek, co znacznie zwiększa komfort pracy. Co więcej zastosowana matryca IPS pozwalla oddać głębie koloru. Panel IPS posiada również szerokie kąty widzenia, co oznacza, że wszyscy widzowie, którzy znajdują się wokół ekranu mogą w pełni cieszyć się seansem bez utraty kolorów i jakości.

Technologia AMD FreeSync
Technologia AMD FreeSync sprawia, że nie umknie Ci ani jedna klatka. Ta technologia eliminuje zacinanie i rozrywanie obrazu będące efektem różnic między szybkością generowania kolejnych klatek przez kartę graficzną a częstotliwością odświeżania monitora. FreeSync gwarantuje płynniejszy ruch postaci oraz innych elementów w grze.

Ochrona Twoich oczu
Redukcja migotania zapewnia stabilny prąd wyjściowy dla monitora. Chroni to nie tylko Twój wzrok, ale także pomaga w walce z suchością oczu i ich zmęczeniem, dzięki czemu długi czas spędzony przed monitorem nie będzie już problemem. Dodatkowo monitor został wyposażony w filtr niebieskiego światła, który blokuje i absorbuje niebieską składową światła generowaną przez ekran monitora, co chroni Twoje oczy przed jej szkodliwym działaniem.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: | LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16 : 9 |
| Częstotliwość odświeżania: | 75 Hz |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 5 ms (GTG) |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0.274 x 0.274 mm |
| Złącza: | VGA (D-sub) - 1 szt. HDMI - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. |
| Technologie: | FreeSync Redukcja niebieskiego światła Filtr światła niebieskiego |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Nie |
| Standard VESA: | 75 x 75 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 18 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | 0,3 W |
| Głośniki: | Nie |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 540 mm |
| Wysokość z podstawą: | 448 mm |
| Głębokość z podstawą: | 219 mm |
| Waga: | 3,1 kg |
| Klasa energetyczna: | E |
| Dodatkowe informacje: | Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Regulacja kąta pochylenia (Tilt) |
| Dołączone akcesoria: | Skrócona instrukcja obsługi Instrukcja bezpieczeństwa Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
