infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaMonitoryMonitoryMonitor 23,8" IIYAMA XUB2493HS-B5 | IPS | 1920x1080 (FHD) | 75Hz | 4ms | Adaptive Sync| Reg. wysokości | Pivot
Monitor 23,8" IIYAMA XUB2493HS-B5 | IPS | 1920x1080 (FHD) | 75Hz | 4ms | Adaptive Sync| Reg. wysokości | Pivot
Kod produktu: XUB2493HS-B5
Przekątna ekranu
23,8"
Powłoka matrycy
Matowa
Rodzaj matrycy
IPS, LED
Rozdzielczość ekranu
1920 x 1080 (FullHD)
Format ekranu
16:9
Jasność
250 cd/m²
Opis
Monitor IIYAMA ProLite 24" XUB2493HS-B5
Doskonała jakość obrazu

Matryca IPS
ProLite XUB2493HS-B5 jest 23,8-calowym monitorem z panelem, który zagwarantuje Ci dokładnie spójne odwzorowanie kolorów przy szerokim kącie widzenia. Monitor posiada technologię IPS, która jest doceniana ze względu na szerokie kąty widzenia i dokładne, naturalne odwzorowanie kolorów. Obraz wygląda idealnie bez względu na to pod jakim kątem na niego patrzysz. Sprawdzi się szczególnie tam, gdzie najważniejszą rolę odgrywają kolory.

Funkcja ACR
Współczynnik kontrastu jest różnicą między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą, jakie Twój monitor może wyświetlić. Advanced Cotrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast obrazu w zależności od jego jasności. Dzięki temu im wyższy jest współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma duże znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.
Współczynnik kontrastu jest różnicą między najciemniejszą czernią a najjaśniejszą bielą, jakie Twój monitor może wyświetlić. Advanced Cotrast Ratio to funkcja, która automatycznie reguluje kontrast obrazu w zależności od jego jasności. Dzięki temu im wyższy jest współczynnik kontrastu, tym lepiej będzie wyglądał obraz w ciemnym pomieszczeniu, co ma duże znaczenie w czasie grania i oglądania filmów.

Technologia Flicker-free
Aby dbać o zdrowie Twoich oczu monitor został wyposażony w technologię Flicker-free, która niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu. Funkcja ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Dzięki temu oglądanie jest też bardziej komfortowe.
Aby dbać o zdrowie Twoich oczu monitor został wyposażony w technologię Flicker-free, która niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu. Funkcja ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu. Dzięki temu oglądanie jest też bardziej komfortowe.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 23,8" |
| Powłoka matrycy: | Matowa |
| Rodzaj matrycy: |
IPS LED |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Format ekranu: | 16:9 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Kontrast statyczny: | 1 000:1 |
| Kontrast dynamiczny: | 80 000 000:1 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 stopni |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 stopni |
| Czas reakcji: | 4 ms |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Wielkość plamki: | 0,275 mm |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. DisplayPort - 1 szt. HDCP - 1 szt. HDMI - 1 szt. |
| Technologie: |
ACR Redukcja migotania (Flicker free) |
| Obrotowy ekran (PIVOT): | Tak, 90° |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Pobór mocy podczas pracy: | 15 W |
| Pobór mocy podczas spoczynku: | < 0,3 W |
| Głośniki: | 2 x 2 W (Stereo) |
| Kolor: | Czarny |
| Szerokość: | 539,5 mm |
| Wysokość z podstawą: | 493 mm |
| Głębokość z podstawą: | 209,5 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 343 mm |
| Waga: | 5,7 kg |
| Dołączone akcesoria: |
Instrukcja bezpieczeństwa Kabel zasilający Kabel HDMI Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | IIYAMA Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Nowohucka 1, 54-617 Wrocław, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
