infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Lenovo TAB M10+ (TB-X606F) (ZA5T0207PL) srebrny
Kod produktu: ZA5T0207PL
Procesor
MTK Helio P22T (8 rdzeni, 2.3 GHz, Cortex A53)
Układ graficzny
PowerVR GE8320
Pamięć RAM
4GB
Pamięć wbudowana
128GB
Zainstalowany system operacyjny
Android 9.0 Pie
Typ ekranu
Pojemnościowy, 10-punktowy
Opis
Tablet Lenovo TAB M10 Plus
Daj się zaskoczyć

Wciąga po pierwszym dotknięciu
Tablet Tab M10 Plus świetnie się prezentuje z każdej strony i przyjemnie leży w dłoni. Posiada jeden z największych ekranów (10,3 cala, z szerokim kątem widzenia) wśród 10-calowych tabletów. Prezentuje też ostry obraz o rozdzielczości FHD. A dzięki ośmiordzeniowemu procesorowi MediaTek i błyskawicznej łączności Wi-Fi możesz wraz z rodziną bezproblemowo oglądać ulubione seriale niezależnie od miejsca.

I wszystko gra
Na tablecie Tab M10 Plus wszystko brzmi lepiej, a to dzięki dwóm głośnikom umiejętnie zintegrowanym z technologią Dolby Atmos. Dźwięki filmów, muzyki czy gier zapewnią realistyczne wrażenia i przeniosą Cię w samo centrum akcji.
Na tablecie Tab M10 Plus wszystko brzmi lepiej, a to dzięki dwóm głośnikom umiejętnie zintegrowanym z technologią Dolby Atmos. Dźwięki filmów, muzyki czy gier zapewnią realistyczne wrażenia i przeniosą Cię w samo centrum akcji.

Dostęp za uśmiech
Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania twarzy możesz odblokować swoje urządzenie promiennym uśmiechem. Po skonfigurowaniu tablet Tab M10 Plus będzie rozpoznawać Twoją twarz i natychmiast Cię logować.
Dzięki zaawansowanej technologii rozpoznawania twarzy możesz odblokować swoje urządzenie promiennym uśmiechem. Po skonfigurowaniu tablet Tab M10 Plus będzie rozpoznawać Twoją twarz i natychmiast Cię logować.

Tylko dla dzieci
Tryb dla dzieci 4.0 zapewni najmłodszym odpowiednią rozrywkę, a Tobie — spokój. Zawiera on mnóstwo ciekawych i bezpiecznych dla dzieci materiałów oraz funkcje, dzięki którym możesz kontrolować, co oglądają Twoje dzieci i jak długo. Może nawet Cię alarmować, gdy dziecko nie siedzi prawidłowo.
Tryb dla dzieci 4.0 zapewni najmłodszym odpowiednią rozrywkę, a Tobie — spokój. Zawiera on mnóstwo ciekawych i bezpiecznych dla dzieci materiałów oraz funkcje, dzięki którym możesz kontrolować, co oglądają Twoje dzieci i jak długo. Może nawet Cię alarmować, gdy dziecko nie siedzi prawidłowo.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MTK Helio P22T (8 rdzeni, 2.3 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny: | PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM: | 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 128GB |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| Typ ekranu: | Pojemnościowy, 10-punktowy |
| Przekątna ekranu: | 10,3 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe - 1 szt. USB Type-C - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh, Li-pol |
| Kamera: |
5.0 Mpix - przód 8.0 Mpix - tył |
| Szerokość: | 153,3 mm |
| Wysokość: | 244,2 mm |
| Głębokość: | 8,15 mm |
| Dodatkowe informacje: |
Czujnik Halla Wbudowane dwa mikrofony Czujnik zbliżeniowy Akcelerometr Czujnik światła Metalowa obudowa Wbudowane głośniki stereo Radio FM |
| Waga: | Od 460 g |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel USB Type-C Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
