infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiLenovo Słuchawki Przewodowe HF140 Czarne
Lenovo Słuchawki Przewodowe HF140 Czarne
Opis
Lenovo Słuchawki Przewodowe HF140
Idealne dla każdego

Idealne brzmienie
Słuchawki Przewodowe HF140 marki Lenovo zapewniają doskonałą jakość dźwięku, bez względu na to jakiej rodzaju muzyki słuchasz. Trójwymiarowe rozproszenie dźwięku umożliwia jeszcze lepsze doznania w czasie korzystania ze słuchawek.

Wykonanie najwyższej jakości
Słuchawki Przewodowe HF140 wykonane są z przyjaznego dla skóry tworzywa, posiadają przy tym nie plączący się kabel. Wykończenie słuchawek wraz z wymiennymi gumkami oraz lekką konstrukcją pozwala na wygodne korzystanie ze słuchawek nawet przez cały dzień.

Specyfikacja techniczna
| Czułość: | Słuchawek: 100 dB |
| Długość kabla: | 120 cm |
| Impedancja: | 32 Ω |
| Łączność: | Przewodowe |
| Mikrofon: | Wbudowany |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Regulacja głośności: | tak |
| Średnica przetwornika: | 10 mm |
| Waga: | 16 g |
| Złącza: | 1 x Minijack 3,5 mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja dystrybutora) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł