infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLenovo Notebook ThinkBook 16 G8 21SK008PPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Lenovo Notebook ThinkBook 16 G8 21SK008PPB W11Pro Ultra 5 225U/16GB/512GB/INT/16.0 WUXGA/Luna Grey/3YRS OS + CO2 Offset
Kod produktu: 21SK008PPB
Przekątna ekranu
16\'\'
Napęd optyczny
Brak
Kamera internetowa
Tak
Kolor
Szary
Opis
Notebook ThinkBook 16 G8 to połączenie nowoczesnego designu, wydajności oraz innowacyjnych technologii, które sprawią, że praca stanie się czystą przyjemnością. Dzięki zastosowaniu procesora Intel Core Ultra 5 225U z taktowaniem do 4.8 GHz, będziesz mógł cieszyć się płynnością działania nawet podczas wykonywania najbardziej wymagających zadań. Dodatkowo, 16-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1200 pozwoli Ci zanurzyć się w świat pikselowej doskonałości, niezależnie od tego, czy pracujesz, czy odpoczywasz.
Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 16\'\' |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Kolor: | Szary |
| Liczba wątków: | 14 |
| Pozostałe informacje o procesorze: |
Intel Core Ultra 5 225U |
| Model: |
ThinkBook 16 G8 IAL |
| Taktowanie procesora: | 1.5 GHz |
| Taktowanie (Boost): | 4.8 GHz |
| Liczba rdzeni: | 12 |
| Częstotliwość Odświeżania: | 60 Hz |
| Jasność: | 300 nits |
| Zainstalowana pamięć RAM: | 16 GigaBajt |
| Maks. wielkość pamięci: | 64 GigaBajt |
| Liczba obsadzonych gniazd pamięci: | 1 |
| Liczba wolnych gniazd pamięci: | 1 |
| Pojemność SSD: | 512 GigaBajt |
| Pojemność baterii: | 45 Wh |
| Szerokość: | 356 Milimetr |
| Głębokość: | 17.5 Milimetr |
| Waga: | 1.7 kilogram |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Laptop Lenovo LOQ 15ARP9 Ryzen 5 7235HS/15,6" FHD 144Hz/16GB/512GB...
3265,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
128,89 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
529,00 zł
Promocja
Mata na biurko 120 LEVANO SYSTEM Control Pad 120x40 cm, chroni blat...
Taniej o 19,10 zł
79,00 zł
59,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
103,94 zł
