infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Lenovo Legion i7-7700HQ/16GB/SSD256GB/15.6" FHD IPS/GeForce GTX1060 6GB/Win10
Opis
Lenovo Legion Y520-15IKBNK2
Nowy poziom dominacji

Maszyna gamingowa
Wejdź na arenę ze smukłym, lekkim, przenośnym komputerem gamingowym, na którym z łatwością uruchomisz swoje ulubione gry. Ten działający z procesorem Intel Core™ 7. generacji oraz dedykowaną kartą graficzną NVIDIA GeForce GTX 1060 komputer oferuje doskonałej jakości dźwięk i dyskiem SSD przyspieszającym działanie. Ten sprzęt jest gotowy do każdej akcji. Klawiatura z podświetleniem umożliwia granie w dzień i w nocy. Zoptymalizowane chłodzenie utrzymuje niską temperaturę podczas długich godzin zabawy.

Dźwięk Harman Audio z technologią Dolby Premium
Nieważne, czy używasz słuchawek do gier. Laptop Lenovo Legion Legion Y520 zapewni Ci doskonałe wrażenia dzięki dwóm głośnikom Harman 2 W z technologią Dolby Audio Premium. Specjalnie dostosowana technologia Dolby Audio Premium emituje najwyższej jakości dźwięk, niezależnie od rodzaju odtwarzanej zawartości, co zapewnia lepszą immersję podczas rozgrywki.

Lenovo Nerve Sense
Łatwo dostosuj ustawienia, np. dźwięku, aktywnych klawiszy, chłodzenia czy priorytetów połączeń sieciowych — i szybko przejdź do gry. Nagrywaj najlepsze momenty podczas gry, by móc oglądać powtórki lub przesyłać je do serwisów strumieniowych. Z Lenovo Nerve Sense jest to całkowicie bezproblemowe.

Przenośna konstrukcja
Dzięki grubości zaledwie 25,8 mm, wadze 2,5 kg i odpornej na zabrudzenia obudowie laptop ten można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie. Po prostu wrzuć Y520 do torby i graj tam, gdzie przyjdzie Ci na to ochota.

Skuteczne chłodzenie
Laptop Lenovo Legion Y520 ma dobrze przemyślany układ wentylatorów i otworów wentylacyjnych. Został on strategicznie zlokalizowany w pobliżu kary graficznej i procesora, dzięki czemu wentylator szybko usuwa nadmiar ciepła przez otwory znajdujące się w tylnej części urządzenia. W przypadku gorących rozgrywek możesz skorzystać z funkcji Extreme Cooling narzędzia Lenovo Nerve Sense, by zapewnić sobie wzmożone chłodzenie.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-7700HQ (4 rdzenie, 2,80 GHz - 3,80 GHz, 6 MB Cache) |
| Karta graficzna: | Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 2400 MHz) |
| Dysk SSD: | 256 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home |
| Typ ekranu: | Matowy IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 230 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Pamięć karty graficznej: | 6 GB |
| Dźwięk: | 2 głośniki 2 W z certyfikatem Harman z technologią Dolby Audio Premium |
| Kamera internetowa: | tak |
| Łączność: |
LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth Wi-Fi 802.11 AC |
| Złącza: |
1 x USB 3.1 (Type C) RJ45 LAN 2 x USB 3.0 1 x HDMI Czytnik kart pamięci 1 x USB 2.0 Gniazdo audio Gniazdo mikrofonu |
| Bateria: | 3-komorowa, Li-Po, 45 Wh |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 380 mm |
| Wysokość: | 25,8 mm |
| Głębokość: | 265 mm |
| Waga: | 2,8 kg |
| Dodatkowe informacje: | Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
