infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Lenovo IdeaPad Slim 3-15 Ryzen 5-7530U/16GB/512/Win11
Opis
Lenovo IdeaPad Slim 3-15
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do zadań codziennych
Laptop Lenovo zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor AMD Ryzen 5
Decydując się na laptop z procesorem Ryzen 5 7530U otrzymujesz to, co najlepsze. Wykonany w technologii 7 nm procesor oferuje świetne osiągi i jednocześnie niskie zużycie energii. 6 rdzeni, 12 wątków oraz szczytowe taktowanie 4.5 GHz zapewnią wydajność, jakiej oczekujesz. Obsługa multimediów, pracy wielozadaniowej, oraz grafiki 3D nigdy nie były tak przystępne. Ciesz się responsywnym działaniem systemu i dłuższą pracą na baterii.

Karta AMD Radeon Graphics
Zintegrowany układ graficzny AMD Radeon Graphics przyspiesza pracę w intensywnych graficznie zadaniach. Obsługuje grafikę 3D, zapewnia przyspieszanie sprzętowe podczas odtwarzania wideo. Korzysta z puli pamięci operacyjnej systemu i wspiera CPU oferując jeszcze lepsze osiągi. To bezkompromisowa wydajność w zasięgu ręki.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Natomiast matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Nowa generacja pamięci napędza wielozadaniowość w laptopie marki Lenovo. Jej zaletą jest dużo szybszy zapis danych w porównaniu z innymi pamięciami. Obecne tu taktowanie oraz szereg usprawnień pozwalają uzyskać większą przepustowość, dostarczając danych do procesora jeszcze szybciej

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7530U (6 rdzeni, 12 wątków, 2.00–4.50 GHz, 19 MB cache) |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 8GB |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Współdzielona |
| Złącza: |
HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 17,9 mm |
| Głębokość: | 235 mm |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 1,62 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Kingston Dysk SSD A2000 250GB M.2 2280 PCI-e NVMe 2000/1100MB/s
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
Darmowa dostawa
Oryginalny wkład tusz HP 304 zestaw czarny + trójkolorowy CMYK 3JB05AE
Darmowa dostawa
