infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Lenovo IdeaPad Slim 3-15 Ryzen 3 7320U 8GB/256GB/DOS
Warianty
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe 256 GB M.2 PCIe 1000 GB M.2 PCIe |
Opis
Lenovo IdeaPad Slim 3-15
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do zadań codziennych
Laptop Lenovo zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor AMD Ryzen 3
Decydując się na laptop z procesorem Ryzen 3 7320U otrzymujesz to, co najlepsze. Wykonany w technologii 6 nm procesor oferuje świetne osiągi i jednocześnie niskie zużycie energii. 4 rdzenie, 8 wątków oraz szczytowe taktowanie 4.1 GHz zapewnią wydajność, jakiej oczekujesz. Obsługa multimediów, pracy wielozadaniowej, oraz grafiki 3D nigdy nie były tak przystępne. Ciesz się responsywnym działaniem systemu i dłuższą pracą na baterii.

Grafika AMD Radeon 610M
Zintegrowana karta graficzna AMD Radeon 610 współpracuje z procesorem, aby usprawnić jego działanie. Obsługa multimediów oraz grafiki 3D ułatwia wszystkie zadania, od pracy biurowej do rozrywki. Jej zadaniem jest dostarczanie zachwycających efektów wizualnych w każdej rozgrywce, przyspieszanie sprzętowe podczas odtwarzania wideo. Rób to co lubisz dużo szybciej i wydajniej niż zwykle.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Natomiast matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Nowa generacja pamięci LPDDR5 napędza wielozadaniowość w laptopie marki Lenovo. Jej zaletą jest dużo szybszy zapis danych w porównaniu z innymi pamięciami. Obecne tu taktowanie 5500 MHz oraz szereg usprawnień pozwalają uzyskać większą przepustowość, dostarczając danych do procesora jeszcze szybciej

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11 Home
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 3 7320U (4 rdzenie, 8 wątków, 2.40–4.10 GHz, 6 MB cache) |
| Karta graficzna: | AMD Radeon 610M |
| Pamięć RAM: | 8 GB (LPDDR5, 5500 MHz) |
| Dysk SSD: | 256 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Brak systemu |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa mikrofony Wbudowane głośniki stereo |
| Kamera internetowa: | HD |
| Łączność: |
Wi-Fi 5 Bluetooth 5.1 |
| Złącza: |
USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 17,9 mm |
| Głębokość: | 235 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 1,62 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Standard militarny MIL-STD-810H Szyfrowanie TPM Wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
