infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Lenovo IdeaPad Gaming 3-16 82SA007LPB i5-12450H RTX3050 16/512GB W11H
Opis
Laptop Lenovo IdeaPad Gaming 3 16IAH7
Doskonałość stworzona z myślą o Tobie

Laptop stworzony z myślą o graczach
Lenovo Ideapad 3-16IAH7 został stworzony z myślą o graczach! Jego nietuzinkowy wygląd oraz design sprawiają, że urządzenie przypadnie do gustu nawet najbardziej wybrednemu użytkownikowi. Ośmiordzeniowy procesor, w jaki został wyposażony laptop, sprosta każdym wyzwaniom. Natomiast karta graficzna RTX serii 30 sprawi, że każda rozgrywka będzie ucztą dla oczu! Ciesz się tym co najlepsze w czasie każdej gry i nie daj się podejść wrogom.

Procesor Intel Core i5
Ośmiordzeniowy procesor Intel Core i5-12450H o świetnej wydajności pracuje z częstotliwością nawet 4.40 GHz. Dwunasta odsłona procesorów wykorzystuje architekturę Intel 7. Wprowadza ona rdzenie Efficient oraz Performance, które pozwalają uzyskać balans między energooszczędnością i maksymalnymi osiągami. Dzięki temu laptop jest w stanie zmaksymalizować wydajność w grach, podczas pracy wielozadaniowej i zwiększyć produktywność.

Niesamowita wydajność z NVidia GeForce RTX 3050
Wydobądź to, co najlepsze z gier i programów graficznych! Zastosowana w laptopie karta graficzna NVidia RTX 3050 została stworzona w oparciu o architekturę Ampere. Dodatkowo posiada dedykowane rdzenie RT oraz rdzenie Tensor, dzięki którym wydajność urządzenia jest na najwyższym poziomie. Ponadto, nowe multiprocesory strumieniowe umożliwiają rozgrywki w najnowszych modelach gier oraz pracę w najbardziej wymagających programach.

Wspaniały obraz
W laptopie Lenovo Ideapad wykorzystano ekran o przekątnej 15.6" i rozdzielczości 2560 x 1600 (WQXGA). Matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Połączenie tego co najlepsze z matrycy błyszczącej i matowej, czyli niewiarygodnej jakości obrazu oraz powłoki polaryzacyjnej, dzięki którym długie godziny spędzone przed ekranem nie są obciążeniem dla oczu. Niezwykłe kolory obrazu, które dostajemy głównie w matrycach typu glare, zapewniają idealne środowisko pracy dla grafików. Natomiast zastosowanie antyrefleksu poprawia komfort pracy w mocno naświetlonych miejscach. Częstotliwość odświeżania na poziomie 165 Hz dostarcza całkowicie nowych wrażeń z gier. Większa responsywność i płynność ruchu zwiększa Twoją precyzję, dając Ci przewagę w każdej rozgrywce.

Twoja prywatność jest najważniejsza
W środowisku graczy bezpieczeństwo danych jest wyjątkowo ważne, dlatego Ideapad 3 16IAH7 Gaming posiada szereg rozwiązań, które o to dbają. Przesuwana osłona kamery internetowej poprawia poczucie bezpieczeństwa. Prowadź wideokonferencje i zasłoń kamerę, kiedy jej nie używasz. Moduł TPM bezpiecznie przechowuje dane autoryzacji, takie jak hasła lub klucze szyfrowania, które wykorzystywane są przez oprogramowanie do ochrony ważnych danych i transakcji.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Nowa generacja pamięci DDR4 napędza wielozadaniowość w Ideapad 3-16IAH7 Gaming. Jej zaletą jest dużo szybszy zapis danych w porównaniu z innymi pamięciami. Obecne tu taktowanie 3200 MHz oraz szereg usprawnień pozwalają uzyskać większą przepustowość, dostarczając danych do procesora jeszcze szybciej

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-12450H (8 rdzeni, 12 wątków, 3.30-4.40 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce RTX 3050 + Intel UHD Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15.6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Widows 11 Home |
| Typ ekranu: |
IPS odświeżanie 165 Hz |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Kamera internetowa: | Zamknięcie do ochrony prywatności |
| Łączność: |
Bluetooth 5.1 LAN 1 Gb/s Wi-Fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| Złącza: |
USB 3.2 - 2 szt. Gniazdo słuchawkowe 3.5 mm - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 Type-C (z DisplayPort) - 1 szt. HDMI - 1 szt. RJ-45 - 1 szt. |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 20.9 mm |
| Głębokość: | 278 mm |
| Waga: | 2,60 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
Darmowa dostawa
Głośnik BOOMBOX Media-Tech MT3179 SILVER Bluetooth 600W FM MP3 Pilot
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
Darmowa dostawa
