infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Lenovo IdeaCentre AIO 3-24 i5-12450H/16GB RAM/512GB SSD/23,8" FHD/W11 Biały
Opis
Lenovo IdeaCentre AIO 3-24
Duża moc, kompaktowe rozmiary

Komfortowa produktywność
Lenovo IdeaCentre AIO 3-24 to komputer typu All-in-One stworzony, by oferować wysoką wydajność i ułatwiać Ci codzienną pracę. Korzystaj z przydatnych portów, pracuj z obszernym ekranem o przekątnej 23,8" i funkcjami, które chronią Twój wzrok. Smukły i elegancji IdeaCentre AIO 3-24 to idealne narzędzie do Twojego biura.

Procesor Intel Core i5-12450H
Poznaj procesor Intel Core i5-12450H wyposażony w 8 rdzeni i 12 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,4 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Zintegrowana karta graficzna Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w rozdzielczości UHD i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala na uzyskanie świetnej wydajności jednocześnie generując mniej ciepła.

Szerokie kąty widzenia
Matryca typu IPS cechuję się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w domu, jak i przy projektowaniu graficznym.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dzięki złączu M.2 i działających na nim dyskom SSD możesz osiągnąć niesamowitą prędkość czytania oraz zapisu danych. Dysk SSD M.2 radykalnie podnosi wydajność systemów, oferując prędkości uruchamiania, ładowania i transferu danych zauważalnie wyższe od prędkości udostępnianych przez mechaniczne dyski twarde.

Szyfrowanie TPM
Technologia TPM została stworzona, aby dbać o Twoje cyfrowe bezpieczeństwo. Moduł ten bezpiecznie przechowuje dane autoryzacji, takie jak hasła lub klucze szyfrowania, które wykorzystywane są przez oprogramowanie do ochrony ważnych danych i transakcji.

Oryginalny Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-12450H (8 rdzeni, 12 wątków, 1.20-4.40 GHz, 12 MB cache) |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/0 |
| Typ ekranu: |
Matowy LED IPS |
| Przekątna ekranu: | 23,8 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Zasilacz: | 90 W |
| Dysk SSD: | 512 GB PCIe M.2 |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa mikrofony Wbudowany głośnik |
| Kamera internetowa: | HD |
| Łączność: |
Wi-Fi 6 (802.11ax) LAN 10/100/1000 Mbps Bluetooth |
| Rodzaje wyjść / wejść - panel tylny: |
USB 2.0 - 2 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt. |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Kolor: | Biały |
| Wysokość: | 434 mm |
| Szerokość: | 541 mm |
| Głębokość: | 185 mm |
| Waga: | 7 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Wbudowany moduł TPM Architektura pamięci Dual-channel |
| Dołączone akcesoria: |
Zasilacz Klawiatura bezprzewodowa Mysz bezprzewodowa |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Darmowa dostawa
