infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLenovo Chromebook Plus IdeaPad Flex 5-14 i3-1215U/8GB/256GB/Chrome OS
Lenovo Chromebook Plus IdeaPad Flex 5-14 i3-1215U/8GB/256GB/Chrome OS
Kod produktu: 82T5002KPB
Procesor
Intel Core i3-1215U (6 rdzeni, 8 wątków, 3.30-4.40 GHz, 10MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 750
Pamięć RAM
8 GB (LPDDR4x, 4266 MHz)
Dysk SSD
256 GB M.2 PCIe
Przekątna ekranu
14 cali
Zainstalowany system operacyjny
ChromeOS
Opis
Lenovo Chromebook Plus IdeaPad Flex 5-14
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do codziennych zadań
Laptop firmy Lenovo zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel Core i3
Dziesięciordzeniowy procesor Intel Core i3-1215U o świetnej wydajności pracuje z częstotliwością nawet 4,4 GHz. Dwunasta odsłona procesorów wykorzystuje architekturę Intel 7. Wprowadza ona rdzenie Efficient oraz Performance, które pozwalają uzyskać balans między energooszczędnością i maksymalnymi osiągami. Dzięki temu laptop jest w stanie zmaksymalizować wydajność w grach, podczas pracy wielozadaniowej i zwiększyć produktywność.
Dziesięciordzeniowy procesor Intel Core i3-1215U o świetnej wydajności pracuje z częstotliwością nawet 4,4 GHz. Dwunasta odsłona procesorów wykorzystuje architekturę Intel 7. Wprowadza ona rdzenie Efficient oraz Performance, które pozwalają uzyskać balans między energooszczędnością i maksymalnymi osiągami. Dzięki temu laptop jest w stanie zmaksymalizować wydajność w grach, podczas pracy wielozadaniowej i zwiększyć produktywność.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Dotykowy ekran
Laptop został wyposażony w dotykową matrycę IPS 14" o rozdzielczości 1920 x 1200 (WUXGA). Pracuj i baw się tak, jak lubisz. Panel dotykowy umożliwia nowe, naturalne interakcje z komputerem, odblokowując Twój potencjał podczas zadań kreatywnych i eliminując bariery kiedy chcesz się zrelaksować.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna LPDDR4x najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.
Pamięć operacyjna LPDDR4x najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając szybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Bądź zawsze w kontakcie
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystać z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

System ChromeOS
ChromeOS to szybki, prosty i bezpieczny system operacyjny stworzony z myślą o urządzeniach z ekranami dotykowymi oraz laptopach. System został oparty na przeglądarce internetowej Google Chrome i zaprojektowany jest w taki sposób, abyś miał szybki i prosty dostęp do Internetu oraz aplikacji internetowych.
ChromeOS to szybki, prosty i bezpieczny system operacyjny stworzony z myślą o urządzeniach z ekranami dotykowymi oraz laptopach. System został oparty na przeglądarce internetowej Google Chrome i zaprojektowany jest w taki sposób, abyś miał szybki i prosty dostęp do Internetu oraz aplikacji internetowych.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i3-1215U (6 rdzeni, 8 wątków, 3.30-4.40 GHz, 10MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 750 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (LPDDR4x, 4266 MHz) |
| Dysk SSD: | 256 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 14 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | ChromeOS |
| Typ ekranu: |
Błyszczący Dotykowy IPS LED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 8 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa mikrofony Wbudowane głośniki |
| Kamera internetowa: |
Full HD z wbudowaną zaślepką |
| Łączność: |
Wi-Fi 6E Bluetooth 5.1 |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 1 szt. USB Typu-C - 2 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. |
| Bateria: |
Litowo-polimerowa 51 Wh |
| Szerokość: | 316 mm |
| Wysokość: | 20 mm |
| Głębokość: | 229 mm |
| Materiał: | Aluminiowa pokrywa matrycy |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1,58 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Czytnik linii papilarnych Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington NanoSaver) Żyroskop Wielodotykowy, intuicyjny touchpad Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są w przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
