infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Latarka Nitecore TM06S
Opis
Latarka diodowa Nitecore TM06S
Praktyczna latarka diodowa

Zaawansowana dioda LED
Latarka Nitecore TM06S została wyposażona w cztery diody LED CREE XM-L2 U3, które pozwolą osiągnąć maksymalny strumień światła na poziomie aż 4000 lm i zasięgu 359 metrów. Jej obsługa jest wyjątkowo prosta. Latarka zasilana jest akumulatorami, a jej kompaktowe wymiary sprawiają, że jest łatwa w obsłudze jedną ręką. Wyposażono ją w wielofunkcyjny przełącznik boczny, który gwarantuje dostęp do wszystkich poziomów jasności oraz trybów pracy.

Sprawdzone rozwiązania
Obudowę wykonano z wysokiej jakości aluminium lotniczego. W dodatku latarka jest wodoodporna zgodnie ze standardem IPX8, co gwarantuje bezpieczeństwo zanurzenia jej do 2 metrów wody, a także wytrzymałość na upadek z wysokości 1 metra. TM06S posiada solidną konstrukcja, która umożliwia postawienie sprzętu w pionie jako stacjonarne źródło światła.

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Latarka diodowa |
| Moc: | 4000 lm |
| Zasilanie: | 4x Li-ion 18650 |
| Tryby: | 5 trybów pracy |
| Czas pracy: | 560 h |
| Źródło światła: | 4 X LED CREE XM-L2 U3 |
| Klasa szczelności: | IPX8 |
| Zasięg: | 359 m |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | waga: 266 g Wymiary: dł. 117 mm / śr. 50 mm |
| Dołączone akcesoria: | etui smycz zapasowy o-ring |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
