infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop MSI Modern 14 i5-10210U/8GB/512GB/14 FHD
Kod produktu: B10MW-264XPL
Procesor
Intel Core i5-10210U (4 rdzenie, od 1.6 GHz do 4.2 GHz, 6MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics
Pamięć RAM
8 GB (SO-DIMM DDR4, 3200MHz)
Dysk SSD
512 GB M.2
Przekątna ekranu
14''
Zainstalowany system operacyjny
brak
Opis
Laptop MSI Modern 14
Stwórz piękne chwilę

Oszałamiająca wydajność
Notebooki z serii Modern 14 to doskonałe połączenie elegancji i wydajności. Laptop został wyposażony w najnowsze procesory dziesiątej generacji Intel. Notebooki z rodziny Modern 14 to idealny sprzęt, który może towarzyszyć Ci w Twoim życiu i sprawi, że będziesz cieszył się wspaniałymi chwilami.

Elegancja w podróży
Wykonana z bardzo lekkiego aluminium, obudowa w połączeniu z podświetlaną na biało klawiaturą sprawia, że notebooki z serii Modern 14 cechują się nie tylko mobilnością, ale również wyjątkową wytrzymałością! Laptop waży zaledwie 1,3 kg
Wykonana z bardzo lekkiego aluminium, obudowa w połączeniu z podświetlaną na biało klawiaturą sprawia, że notebooki z serii Modern 14 cechują się nie tylko mobilnością, ale również wyjątkową wytrzymałością! Laptop waży zaledwie 1,3 kg

Zobacz więcej, a nie mniej
Dzięki ramce wokół ekranu uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy. Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD.
Dzięki ramce wokół ekranu uzyskano wysoki stosunek czynnej powierzchni wyświetlacza do powierzchni ekranu umieszczonego klapie 14-calowej obudowy. Ciesz się wspaniałym obrazem generowanym wyświetlaczu IPS o rozdzielczości Full HD.

Złącza na każdą okazję
Notebooka wyposażono w dwa porty USB-A i jeden port Thunderbolt 4, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.
Notebooka wyposażono w dwa porty USB-A i jeden port Thunderbolt 4, które powalają na swobodne podłączanie szerokiego spektrum urządzeń. Dzięki czytnikowi kart micro SD i wyjściu HDMI, możesz bez problemu odczytać i wyświetlić wszystkie wspaniałe, żywe obrazy, które udało Ci się uchwycić i zarejestrować.

Pisz swobodnie i komfortowo
Zoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy oraz dobrze dobrana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z serii Modern sprawia, że pisanie jest znacznie bardziej przyjemne, ergonomiczne i efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Podświetlana klawiatura doskonale oświetla klawisze, dzięki czemu można łatwo pracować w słabo oświetlonych miejscach.
Zoptymalizowany, 1,5-milimetrowy skok klawiszy oraz dobrze dobrana czułość i reakcja klawiszy na każde ich naciśnięcie w notebookach z serii Modern sprawia, że pisanie jest znacznie bardziej przyjemne, ergonomiczne i efektywne niż kiedykolwiek wcześniej. Podświetlana klawiatura doskonale oświetla klawisze, dzięki czemu można łatwo pracować w słabo oświetlonych miejscach.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-10210U (4 rdzenie, od 1.6 GHz do 4.2 GHz, 6MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Pamięć RAM: | 8 GB (SO-DIMM DDR4, 3200MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 14'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 1/0 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Bluetooth |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.1 Gen. 1 (USB 3.0) - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 319 mm |
| Wysokość: | 16,9 mm |
| Głębokość: | 220 mm |
| Waga: | 1,30 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Aluminiowe wnętrze laptopa Białe podświetlenie klawiatury Aluminiowa obudowa Szyfrowanie TPM Aluminiowa pokrywa matrycy |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | MSI Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Magazynowa 1, 55-040 Bielany Wrocławskie |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
