infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop LG Gram 16Z90R-N.APC5U1 i5-1340P/16" WQXGA (2560x1600)/8GB/512GB/W11P
Kod produktu: 16Z90R-N.APC5U1
Procesor
Intel Core i5-1340P (12 rdzeni, 16 wątków, od 3.4 GHz do 4.6 GHz, 12MB cache)
Karta graficzna
Intel Iris Xe Graphics
Pamięć RAM
8 GB (LPDDR5, 6000 MHz)
Dysk SSD
512GB M.2 PCIe
Przekątna ekranu
16''
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 11 Pro
Opis
Laptop LG Gram 16"
Dopracowany w każdym szczególe

Koniec ze zwyczajnością
W laptopie LG Gram 16" najważniejsze są detale. Pracujesz, czy chcesz się rozerwać? Laptop LG sprosta Twoim potrzebom. Jego mobilna natura idealnie wpasuje się w Twój dzień i umożliwi wykonanie najważniejszych zadań. Niewielka waga i kompaktowe rozmiary skrywają w sobie wydajność, jakiej oczekujesz, dostarczając niezapomnianych doświadczeń multimedialnych.

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1340P wyposażony w 12 rdzeni i 16 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,6 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Iris Xe Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Kolory, które zachwycają
Wyświetlacz o rozdzielczości WQXGA (1920x1200) i przekątnej 16” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna LPDDR5 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 11 Pro
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność. Windows 11 Pro to idealny wybór dla użytkowników biznesowych. System ten oferuje wszystkie funkcje, których oczekujesz i dodatkowo dba o bezpieczeństwo Twoich danych. Szyfrowanie urządzenia BitLocker całkowicie blokuje dostęp do systemu przez niepożądane osoby.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1340P (12 rdzeni, 16 wątków, od 3.4 GHz do 4.6 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 8 GB (LPDDR5, 6000 MHz) |
| Dysk SSD: | 512GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 16'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki Zintegrowana karta dźwiękowa |
| Kamera internetowa: | Tak, Full HD |
| Łączność: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 4 Gen3 Type C - 2 szt. Czytnik kart pamięci microSD - 1 szt. USB 3.2 Gen2 - 2 szt. |
| Bateria: |
Litowo-jonowa 80 Wh |
| Szerokość: | 355 mm |
| Wysokość: | 16,8 mm |
| Głębokość: | 242 mm |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1,19 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Wydzielona klawiatura numeryczna |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
