infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Lenovo ThinkPad L15 G2 i7-1185G7/16GB/512GB/15.6" FHD/W10P
Warianty
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe 1000 GB M.2 PCIe |
Opis
Laptop Lenovo ThinkPad L15 G2
Stworzony z myślą o wydajności

Laptop idealny do codziennej pracy
Laptopy ThinkPad zostały zaprojektowane z myślą o osobach potrzebujących mocy obliczeniowych i funkcjonalności do wykonywania codziennych obowiązków. Mają wszystko, czego potrzeba do wygodnej pracy. Te smukłe i lekkie laptopy są niezwykle wydajne i zapewniają wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia firmy.

Procesor Intel Core i7
Poznaj procesor Intel Core i7-1185G7 wyposażony w 4 rdzenie i 8 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,8 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Iris Xe Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Natomiast matryca typu IPS cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Wykorzystana w laptopie Lenovo pamięć DDR4 3200 MHz pozwala na błyskawiczne dostarczanie danych do procesora, zwiększając wydajność urządzenia. W porównaniu do standardowej pamięci DDR4 2400 MHz możliwy nawet 10% skok wydajności. Wejdź na nowy pułap osiągów i ciesz się jeszcze szybszym działaniem.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 10 Pro
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-1185G7 (4 rdzenie, 8 wątków, 3.00-4.80 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Pro |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane głośniki stereo Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa: |
HD Tak |
| Łączność: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Złącza: |
USB 3.2 Gen 1 typ C - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB 3.2 Gen 1 Type A - 2 szt. HDMI - 1 szt. Thunderbolt 4 - 1 szt. |
| Bateria: |
Litowo-polimerowa 45 Wh |
| Szerokość: | 366,5 mm |
| Wysokość: | 21 mm |
| Głębokość: | 250 mm |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 1,98 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Szyfrowanie TPM Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) Wydzielona klawiatura numeryczna |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są w przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
