infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4 i5-1235U/15.6" FHD/16GB/512GB/W11P
Warianty
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200 MHz) 8 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe 256 GB M.2 PCIe 1000 GB M.2 PCIe |
Opis
Laptop Lenovo ThinkBook 15 G4
Wydajny i elegancki

Laptop do codziennych zadań
Laptopy ThinkBook 15 4. generacji zostały zaprojektowane z myślą o osobach potrzebujących mocy obliczeniowych i funkcjonalności do wykonywania codziennych obowiązków. Mają wszystko, czego potrzeba do wygodnej pracy. Te smukłe i lekkie laptopy są niezwykle wydajne i zapewniają wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia firmy.

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1235U wyposażony w 10 rdzeni i 12 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,4 GHz bez problemu radzi sobie z Twoimi produktywnymi zadaniami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Pracuj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.




SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD PCIe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 11 Pro
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność. Windows 11 Pro to idealny wybór dla użytkowników biznesowych. System ten oferuje wszystkie funkcje, których oczekujesz i dodatkowo dba o bezpieczeństwo Twoich danych. Szyfrowanie urządzenia BitLocker całkowicie blokuje dostęp do systemu przez niepożądane osoby.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1235U (10 rdzeni, 12 wątków, 3.30-4.40 GHz, 12MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 40 GB |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa mikrofony Wbudowane głośniki stereo |
| Kamera internetowa: | Full HD |
| Łączność: |
LAN 1 Gb/s Bluetooth 5.1 Wi-Fi 6 |
| Złącza: |
RJ-45 (LAN) - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 1 szt. USB Typu-C (z Thunderbolt™ 4) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. |
| Bateria: |
Litowo-jonowa 3-komorowa 45 Wh |
| Szerokość: | 357 mm |
| Wysokość: | 18,9 mm |
| Głębokość: | 235 mm |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1,70 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Standard militarny MIL-STD-810H Szyfrowanie TPM Możliwość zabezpieczenia linką (port Kensington Lock) Podświetlana klawiatura |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są w przez Apollo |
| Nazwa: | Lenovo (Slovakia) |
| Adres: | Landererova 12 811 09 Bratislava Słowacja |
| Email: | pcsupport.lenovo.com/contactus |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
