infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop HP ProBook 465 G11 Ryzen 5 7535U/16" WUXGA/16GB/512GB SSD/Win11
Polecane produkty
Opis
Laptop HP ProBook 465 G11
Dopracowany w każdym szczególe

Laptop do zadań codziennych
Laptop HP zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor AMD Ryzen 5
Decydując się na laptop z procesorem Ryzen 5 7535U otrzymujesz to, co najlepsze. Wykonany w technologii 7 nm procesor oferuje świetne osiągi i jednocześnie niskie zużycie energii. 6 rdzeni, 12 wątków oraz szczytowe taktowanie 4.55 GHz zapewnią wydajność, jakiej oczekujesz. Obsługa multimediów, pracy wielozadaniowej, oraz grafiki 3D nigdy nie były tak przystępne. Ciesz się responsywnym działaniem systemu i dłuższą pracą na baterii.

Karta AMD Radeon Graphics
Zintegrowany układ graficzny AMD Radeon Graphics przyspiesza pracę w intensywnych graficznie zadaniach. Obsługuje grafikę 3D, zapewnia przyspieszanie sprzętowe podczas odtwarzania wideo. Korzysta z puli pamięci operacyjnej systemu i wspiera CPU oferując jeszcze lepsze osiągi. To bezkompromisowa wydajność w zasięgu ręki.

Matowa powłoka IPS
Wyświetlacz o rozdzielczości 1920 x 1200 (WUXGA) i przekątnej 16” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Sprawdzi się on zarówno w grach, jak i przy projektowaniu graficznym.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Nowa generacja pamięci napędza wielozadaniowość w laptopie marki HP. Jej zaletą jest dużo szybszy zapis danych w porównaniu z innymi pamięciami. Obecne tu taktowanie oraz szereg usprawnień pozwalają uzyskać większą przepustowość, dostarczając danych do procesora jeszcze szybciej

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 5 7535U (6 rdzeni, 12 wątków, od 2.9 GHz do 4.55 GHz, 16 MB cache) |
| Karta graficzna: | AMD Radeon Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR5, 4800 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 16 cali |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: |
IPS Matowy LED |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Napęd optyczny: | Brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowane dwa głośniki Wbudowane dwa mikrofony |
| Kamera internetowa: | Full HD |
| Łączność: |
Bluetooth 5.3 Wi-Fi 6E LAN 10/100/1000 Mbps |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. RJ-45 (LAN) - 1 szt. USB 3.2 Gen. 2 - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Typu-C (z DisplayPort i Power Delivery) - 2 szt. |
| Bateria: |
56 Wh 3-komorowa litowo-jonowa |
| Szerokość: | 359 mm |
| Wysokość: | 17 mm |
| Głębokość: | 251 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Srebrny |
| Waga: | 1,74 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Wydzielona klawiatura numeryczna Podświetlana klawiatura Windows Hello Czytnik linii papilarnych Klawiatura odporna na zachlapanie Szyfrowanie TPM Wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Uchwyt biurkowy na monitor 17’’ – 32’’, 2 – 9 KG, na sprężynie...
Darmowa dostawa
Monitor 24" IIYAMA ProLite X2492HSU-B1 | IPS | 1920x1080 | 3ms |...
Darmowa dostawa
