infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop HP 250 G7 i3-8130U/15,6"FHD/8GB/512GB SSD/DVD/DOS
Polecane produkty
Opis
Laptop HP 250 G7
Wysoka jakość

Laptop do codziennych zadań
Laptop firmy HP zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby. Dostarcza najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach.

Procesor Intel Core i3
Najwyższa wydajność do obsługi najbardziej wymagających zadań dzięki procesorowi Intel Core i3. Wszystkie najbardziej wymagające zadania – obsługa grafiki HD i 3D, wielozadaniowość i multimedia – są przetwarzane przez procesory Intel Core i3 w sposób, który zauważysz i poczujesz.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Matowa powłoka
Laptop została wyposażony w wyświetlacz 15,6" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080), który prezentuje jasny, wyraźny obraz. Matowa powłoka matrycy doskonale odnajdzie się we wszystkich multimediach, gdzie głębia kolorów, nasycenie czy też kontrast odgrywają znaczną rolę.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Łączność w każdym miejscu
Laptop oddaje do dyspozycji bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Dodaj swojemu urządzeniu prędkości dzięki wyjątkowemu dyskowi SSD. Doskonałe rozwiązanie dla ludzi ceniących błyskawicznedziałanie sprzętu. Zaletą dysku SSD jest cichsza praca, a przede wszystkim masz pewność ze dane znajdujące się na pamięci są jeszcze lepiej chronione.Nośnik jest odporny na mechaniczne uszkodzenia.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i3-8130U (2 rdzenie, od 2.20 GHz do 3.40 GHz, 4MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 620 |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2400MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: | Matowy, SVA |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2/1 |
| Napęd optyczny: | DVD+/-RW |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany głośniki Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa |
| Kamera internetowa: | tak |
| Łączność: |
WiFi 802.11 b/g/n/ac LAN 10/100/1000 Mb/s Bluetooth |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. RJ45(LAN) - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 41Wh Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 376 mm |
| Wysokość: | 22,5 mm |
| Głębokość: | 246 mm |
| Waga: | 1.78 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (Door-to-door) |
| Nazwa: | HP REG 23010 |
| Adres: | 08028 Barcelona, Spain |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
