infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop Gateway GWTN156-11BK Pentium Silver N5030/4GB RAM/128GB SSD/15,6"FHD/W10 REPACK
Laptop Gateway GWTN156-11BK Pentium Silver N5030/4GB RAM/128GB SSD/15,6"FHD/W10 REPACK
Kod produktu: BL.9ESAG.354
Procesor
Intel Pentium Silver N5030 (4 rdzenie, 4 wątki, 1.10-3.10 GHz, 4 MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics
Pamięć RAM
4 GB
Dysk SSD
128 GB eMMC
Przekątna ekranu
15,6
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop Gateway GWTN156-11BK
Doskonałe narzędzie do pracy

Laptop do codziennych zadań
Laptopy Geteway są tworzone, aby dostarczyć najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewniają niezwykłe efekty audiowizualne, jakie kiedykolwiek były dostępne w laptopach. Dodatkowo, są idealnymi urządzeniami do prac biurowych oraz do nauki.

Procesor Intel Pentium Silver N5030
Intel Pentium Silver N5030 jest sercem laptopa Geteway GWTN156-11BK. Jego praca umożliwia działanie każdego aspektu systemu. Stworzony dla doświadczeń mobilnych pracuje wydajnie, ograniczając zużycie energii. Jego cztery rdzenie osiągają maksymalne taktowanie nawet 3.1 GHz.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w rozdzielczości UHD i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowy wyświetlacz
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna zastosowana w tym laptopie zwiększa wydajność systemu nawet o 30%. Umożliwia także jednoczesną obsługę większej liczby programów. Pamięć tą cechuje bardzo niski pobór prądu zarówno w użyciu jak i w trybie uśpienia.

Dysk eMMC
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki eMMC. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Pentium Silver N5030 (4 rdzenie, 4 wątki, 1.10-3.10 GHz, 4 MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics |
| Pamięć RAM: | 4 GB |
| Dysk SSD: | 128 GB eMMC |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, IPS |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: | Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki stereo Zintegrowana karta dźwiękowa |
| Kamera internetowa: | Tak |
| Łączność: | Wi-Fi Bluetooth |
| Złącza: | USB 3.2 Gen 1 Type A - 2 szt. USB 3.2 Gen 1 Type-C - 1 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| Szerokość: | 376 mm |
| Wysokość: | 20,3 mm |
| Głębokość: | 244 mm |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 1,91 kg |
| Dodatkowe informacje: | Wydzielona klawiatura numeryczna Możliwość zabezpieczenia linką (Kensington Lock) |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
