infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Dell Vostro 15 i5-1334U/8GB/512GB SSD/15.6 FHD 120Hz/W11 Pro
Opis
Laptop Dell Vostro 3530
Elegancja i ergonomia

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1334U wyposażony w 10 rdzeni i 12 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,6 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi produktywnymi zadaniami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Pracuj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Iris Xe Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Wspaniały obraz
Wyświetlacz o rozdzielczości (1920x1080) i przekątnej 15,6” pozwala na pracę na najwyższych obrotach. Natomiast matryca typu LED cechuje się doskonałym kątem patrzenia zarówno w pionie, jak i poziomie. Ponadto, idealnie odwzorowane kolory oraz świetny kontrast obrazu sprawiają, że jest to ekran o wszechstronnym zastosowaniu. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć RAM o taktowaniu 2666 MHz została stworzona dla użytkowników, którzy oczekują więcej. Wysoka częstotliwość pozwala na komfortową pracę z programami graficznymi i przyjemną rozgrywkę z ulubionymi tytułami gier. Pamięć DDR4 oferuje większą przepustowość i mniejsze zużycie energii w porównaniu do poprzedniej generacji. Szybka pamięć usprawnia dostarczanie danych do procesora, co usprawnia działanie całego systemu. Bez względu na to, w jakie gry grasz, świetna pamięć RAM przyniesie zadowalający wzrost wydajności.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD PCIe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11 Professional
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 Professional została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1334U (10 rdzeni, 12 wątków, 1.30-4.60 GHz, 12 MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD (Intel Iris Xe Graphics) |
| Pamięć RAM: | 8 GB (DDR4, 2400 MHz) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Pro |
| Typ ekranu: | Matowy, LED, WVA |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16 GB |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: | Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki stereo |
| Kamera internetowa: | tak |
| Łączność: | Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) LAN 10/100/1000 Mb/s |
| Złącza: | Czytnik kart pamięci - 1 szt. RJ-45 - 1 szt. USB 3.2 Gen 1 - 2 szt. USB 2.0 - 1 szt HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. |
| Bateria: | litowo-polimerowa 41 Wh 3-komorowa 3467 mAh |
| Szerokość: | 359 mm |
| Wysokość: | 19 mm |
| Głębokość: | 236 mm |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 1,66 kg |
| Dodatkowe informacje: | Wielodotykowy, intuicyjny touchpad Podświetlana klawiatura Czytnik linii papilarnych Gniazdo linki zabezpieczającej Noble Szyfrowanie TPM 2.0 Wydzielona klawiatura numeryczna |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 36 miesięcy (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Dell Technologies Poland Sp. z o.o. |
| Adres: | Inflancka 4a, 00-189 Warszawa |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
