infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Dell Inspiron 3511-3162 i5-1135G7/16GB/1TB SSD/15.6" FHD/Win11
Opis
Laptop Dell Inspiron 3511-3162
Elegancja i ergonomia

Procesor Intel Core i5
Poznaj procesor Intel Core i5-1135G7 wyposażony w 4 rdzenie i 8 wątków. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 4,2 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Iris Xe Graphics
Zintegrowany układ graficzny napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego laptopa. Graj w rozdzielczości 1080p przy 60 klatkach na sekundę i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki 4K pracując przy obróbce zdjęć i filmów. Energooszczędna architektura pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Ekran WVA 15.6
Matryca WVA oferuje szerokie kąty widzenia w osi pionowej i poziomej, dzięki czemu odchylenia nie powodują utraty jakości wyświetlanych obrazów. Kontrast, jasność i kolory pozostają niezmiennie satysfakcjonujące. Antyrefleksyjna powłoka ekranu jest połączeniem tego co, najlepsze z matrycy błyszczącej i matowej, czyli niewiarygodnej jakości obrazu oraz powłoki polaryzacyjnej, dzięki którym długie godziny spędzone przed ekranem nie są obciążeniem dla oczu.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć RAM o taktowaniu 3200 MHz została stworzona dla użytkowników, którzy oczekują więcej. Wysoka częstotliwość pozwala na komfortową pracę z programami graficznymi i przyjemną rozgrywkę z ulubionymi tytułami gier. Pamięć DDR4 oferuje większą przepustowość i mniejsze zużycie energii w porównaniu do poprzedniej generacji. Szybka pamięć usprawnia dostarczanie danych do procesora, co usprawnia działanie całego systemu. Bez względu na to, w jakie gry grasz, świetna pamięć RAM przyniesie zadowalający wzrost wydajności.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD PCIe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i5-1135G7 (4 rdzenie, 8 wątków, 2.40-4.20 GHz, 8MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 3200MHz) |
| Dysk SSD: | 1000GB M.2 NVMe |
| Przekątna ekranu: | 15,6" |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 |
| Typ ekranu: | WVA Antyrefleksyjny |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 2 / 1 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FHD) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: | Wbudowane głośniki stereo 2x2W Wbudowany mikrofon |
| Kamera internetowa: | HD, 720p |
| Łączność: | Bluetooth 5.0 Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac |
| Złącza: | Czytnik kart pamięci - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. HDMI - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 3.2 Gen 1 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 41 Wh |
| Szerokość: | 360 mm |
| Wysokość: | 18.9 mm |
| Głębokość: | 236 mm |
| Materiał: | tworzywo sztuczne |
| Waga: | 1,73 kg |
| Dodatkowe informacje: | Wydzielona klawiatura numeryczna Wielodotykowy, intuicyjny touchpad Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | Dell Technologies Poland Sp. z o.o. |
| Adres: | Inflancka 4a, 00-189 Warszawa |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
