infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Chuwi MiniBook X 2023 N150/10,5" WUXGA/12GB RAM/512GB SSD/Win11
Opis
Laptop Chuwi MiniBook X 2023
Stworzony z myślą o wydajności

Laptop do codziennych zadań
Laptop Chuwi MiniBook X 2023 został stworzony, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości doświadczenia multimedialne. Zapewnia niezwykłe efekty audiowizualne, zarówno podczas pracy, jak i zabawy.

Procesor Intel N150
Poznaj procesor Intel N150 wyposażony w 4 rdzenie i 4 wątki. Pracujący z maksymalną częstotliwością zegara nawet 3,6 GHz bez problemu radzi sobie Twoimi ulubionymi grami i wieloma procesami działającymi w tle. Poczuj skok wydajności i wyjątkowo płynną pracę. Graj, twórz i edytuj na własnych warunkach z szybkim procesorem Intel.

Niesamowita wydajność z Intel Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w wysokiej rozdzielczości i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Ekran, który zachwyca
Laptop CHUWI MiniBook X 2023 wyposażony jest w 10,5-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości 1920 x 1200 (WUXGA), który gwarantuje wyjątkową szczegółowość obrazu. Dotykowy panel umożliwia intuicyjną obsługę i zwiększa komfort codziennego użytkowania. Matryca IPS zapewnia szerokie kąty widzenia oraz naturalne odwzorowanie kolorów. Błyszczące wykończenie dodaje głębi barwom, idealnie sprawdzając się przy oglądaniu multimediów.

Łączność bez granic
CHUWI MiniBook X 2023 oferuje stabilne połączenie bezprzewodowe dzięki wbudowanym modułom Wi-Fi i Bluetooth, umożliwiając szybki dostęp do sieci oraz łatwą integrację z innymi urządzeniami. Laptop posiada jedno złącze typu jack 3,5 mm, które pełni funkcję zarówno wyjścia słuchawkowego, jak i wejścia mikrofonowego. Do dyspozycji użytkownika są również dwa porty USB Typu C, które zapewniają nowoczesną i wszechstronną łączność. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się zarówno w pracy, jak i podczas codziennej rozrywki.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel N150 (4 rdzenie, 4 wątki, od 0.8 GHz do 3.8 GHz, 6MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel Graphics |
| Pamięć RAM: | 12 GB (LPDDR5) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 PCIe |
| Przekątna ekranu: | 10,5 cala |
| Zainstalowany system operacyjny: | Windows 11 Home |
| Typ ekranu: |
IPS LED Błyszczący Dotykowy |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 12 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Pamięć karty graficznej: | Pamięć współdzielona |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Wbudowane dwa głośniki |
| Kamera internetowa: |
Tak HD |
| Łączność: |
Wi-Fi 6 (802.11 a/b/g/n/ac/ax) Bluetooth 5.2 |
| Złącza: |
Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB Typu C - 2 szt. |
| Bateria: |
Litowo-polimerowa 3800 mAh |
| Szerokość: | 244 mm |
| Wysokość: | 17,2 mm |
| Głębokość: | 166 mm |
| Materiał: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0,92 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Wielodotykowy, intuicyjny touchpad |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
