infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Asus VivoBook Pro 15 OLED M3500 Ryzen 5 5600H/15.6 FHD/16GB/512GB M.2 NVMe/Win11
Opis
Laptop Asus VivoBook Pro 15 OLED
Wysoka jakość

Laptop do codziennych zadań
Lekki VivoBook Pro 15 OLED to smukły towarzysz Twoich codziennych zadań. Krawędzie z diamentowym szlifem i teksturowe wykończenie oraz unikalny kolor podkreślą Twój styl. Metalowa obudowa dodaje komfortu podnosząc wytrzymałość urządzenia, jednocześnie będąc wyjątkowo przyjemną, chłodną w dotyku. Kolor Quiet Blue reprezentuje harmonię i styl. Zacznij pracę używając odcisku palca. Wbudowany w przycisk power czytnik linii papilarnych pozwoli Ci zalogować się do systemu błyskawicznie, bez konieczności wpisywania hasła.

Procesor AMD Ryzen 5 5600H
Zbudowany w 7-nanometrowym procesie technologicznym procesor AMD Ryzen 5 5600H to 6 potężnych rdzeni, 12 wątków i taktowanie nawet 4.2 GHz. To wydajność na poziomie zaskakująco wysokim poziomie dostępna na wyciągnięcie ręki. Ponad dwudziestoprocentowy skok oszczędności energii w porównaniu z poprzednią generacją pozwala osiągnąć lepszą kulturę pracy. Procesor generuje mniej ciepła, więc możesz korzystać z cichszych, niskoobrotowych wentylatorów.

Dedykowana karta graficzna
Wydobądź to, co najlepsze z gier i programów graficznych! Zastosowana w laptopie karta graficzna NVidia RTX 3050 została stworzona w oparciu o architekturę Ampere. Dodatkowo posiada dedykowane rdzenie RT oraz rdzenie Tensor, dzięki którym wydajność urządzenia jest na najwyższym poziomie. Ponadto, nowe multiprocesory strumieniowe umożliwiają rozgrywki w najnowszych modelach gier oraz pracę w najbardziej wymagających programach.

Ekran NanoEdge OLED
Laptop został wyposażony w wyświetlacz 15,6" o rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) z wąskimi ramkami NanoEdge. Większy ekran w mniejszej obudowie oferuje immersyjne doświadczenia wizualne, dbając o lekkość i komfort pracy z kompaktowym urządzeniem. Matryca typu OLED mimo swojego wszechstronnego zastosowania, nadaję się idealnie do obróbki graficznej oraz projektowania. A to wszystko za sprawą niezwykłej głębi kolorów oraz perfekcyjnej czerni, jak również doskonałej jasności obrazu. Jego wyjątkowe parametry sprawiają, że nawet długie godziny spędzone na pracy przed nim nie męczą Twojego wzroku.

Bezpieczeństwo i ochrona
Vivobook Pro 15 OLED został wyposażony w osłonkę kamery internetowej, dzięki czemu zawsze masz pewność do swojej prywatności. Dodatkowo, możesz zalogować się do laptopa jednym dotknięciem włącznika. Wbudowany, w przycisk Power, czytnik linii papilarnych oraz funkcja Windows Hello daje Ci jeszcze więcej prywatności. Masz dzięki temu pewność, że nikt poza Tobą nie będzie mieć dostępu do Twojego sprzętu i danych w nim zawartych.

Potrzebne porty
Wykorzystaj moc wszystkich wbudowanych portów wejść i wyjść. Dzięki portowi USB 3.2 generacji 1 Type-C możesz podłączyć dowolne urządzenie, dowolną stroną wtyczki przewodu. Dodatkowo, do dyspozycji otrzymujesz również porty USB 3.2 generacji 1 Type-A oraz USB 2.0, które umożliwią przesyłanie danych. Natomiast z pomocą portu HDMI będziesz wstanie podłączyc dodatkowy monitor, aby zwiększyć komfort pracy. Czytnik kart microSD pozwala na równie szybki przesył danych.

Pełny komfort pisania
Touchpad w laptopie Asus Vivobook Pro 15 OLED został zoptymalizowany oraz powiększony o 27%, aby zwiększyć płynność pracy opuszkami palców. Natomiast pełnowymiarowa klawiatura posiada podświetlane klawisze, dzięki czemu możesz bez problemu pracować nawet przy słabym oświetleniu. Konstrukcja jest ergonomiczna i solidna, a skok klawiszy w wysokości 1.35 mm zapewnia doskonały komfort pisania.

Oryginalny Microsoft Windows 11
Nowa wersja systemu operacyjnego Windows 11 została ulepszona, aby zoptymalizować miejsce na ekranie i zwiększyć wydajność pracy. Programy będą działać płynniej dzięki nowym, wielozadaniowym narzędziom, takim jak Układ Przyciągania, Pulpity i nowa, bardziej intuicyjna funkcja ponownego dokowania. Ponadto, system możesz dostosować do swoich potrzeb - od wyglądu po funkcjonalność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | AMD Ryzen 5 5600H (6 rdzeni, 12 wątków, 3.3 GHz do 4.2 GHz, 16MB cache) |
| Karta graficzna: |
Nvidia GeForce RTX 3050 (4GB) AMD Radeon Graphics |
| Pamięć RAM: | 16 GB (LPDDR4) |
| Dysk SSD: | 512 GB M.2 NVMe PCIe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 11 Home |
| Typ ekranu: |
600 nitów OLED 100% DCI-P3 |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 16GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 (pamięć wlutowana) |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki System Harman Kardon |
| Kamera internetowa: | 720p HD |
| Łączność: |
Bluetooth 4.2 Wi-Fi 5 (802.11a/b/g/n/ac) |
| Złącza: |
1x Czytnik kart MicroSD 2x USB 2.0 Type-A 1x USB 3.2 Gen.1 Type-C 1x HDMI 1x 3.5 mm Combo Audio Jack 1x wejście zasilania 1x USB 3.2 gen.1 type-A |
| Bateria: |
63 Wh 3-komorowa Litowo-jonowa |
| Szerokość: | 359.8 mm |
| Wysokość: | 19.9 mm |
| Głębokość: | 235.3 mm |
| Waga: | 1.65 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Filtr niebieskiego światła Szybkie ładowanie czytnik linii papilarnych Osłonka kamery internetowej Szyfrowanie TPM |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
- szybkość dostawy
- może trochę że już po 17 tej nikt nie odbierał
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
HP Inc. Elite x360 1040 14 cali G9 2-w-1 Wolf Pro SecurityEdition...
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
