infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Laptop Asus L406MA-WH02 N4000/14"/4GB/SSD 64GB/BT/Win 10
Kod produktu: L406MA-WH02
Procesor
Intel Celeron N4000 (2 rdzenie, od 1.10 GHz do 2.60 GHz, 4 MB cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 600
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Dysk twardy
eMMC: 64GB
Przekątna ekranu
14''
Zainstalowany system operacyjny
Microsoft Windows 10 Home (64-bit)
Opis
Laptop Asus L406MA
Elegancki i multimedialny

Laptop do codziennych zadań
Pracuj cały dzień dzięki stylowemu laptopowi, który zapewnia łączność i sprawne wykonywanie codziennych zadań. Dzięki niezawodnej wydajności i długiemu czasowi pracy akumulatora możesz swobodnie surfować w Internecie, przesyłać dane i mieć stały dostęp do tego, co dla Ciebie najważniejsze.

Procesor Intel Celeron N4000
Komputer z usprawnionym procesorem Intel Celeron zapewnia doskonałą sprawność obsługi codziennych zadań. Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki i pracować. Procesor Intel Celeron zapewnia sprawdzoną wydajność, oferowaną przez produkty firmy Intel oraz jakość, na której możesz polegać
Komputer z usprawnionym procesorem Intel Celeron zapewnia doskonałą sprawność obsługi codziennych zadań. Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki i pracować. Procesor Intel Celeron zapewnia sprawdzoną wydajność, oferowaną przez produkty firmy Intel oraz jakość, na której możesz polegać

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.
Karta graficzna zamontowana w komputerze dostarcza wyjątkową jakość obrazu. Bez względu na to, czy grasz w gry, edytujesz nagrania wideo czy oglądasz filmy. Technologia Intel HD Graphics obejmuje wydajne funkcje zapewniające płynne, oszałamiające efekty wizualne.

Antyrefleksyjny ekran
Laptop Asus został wyposażony w matryce 15,6" o rozdzielczości 1366x768, który prezentuje jasny, wyraźny obraz. Na ekran nałożona jest dodatkowa powłoka, która chroni przed odbijanymi promieniami słonecznymi. Sprawdza się przede wszystkim na zewnątrz w słoneczne dni, gdy posiadacz laptopa jest narażony na intensywne oświetlenie.
Laptop Asus został wyposażony w matryce 15,6" o rozdzielczości 1366x768, który prezentuje jasny, wyraźny obraz. Na ekran nałożona jest dodatkowa powłoka, która chroni przed odbijanymi promieniami słonecznymi. Sprawdza się przede wszystkim na zewnątrz w słoneczne dni, gdy posiadacz laptopa jest narażony na intensywne oświetlenie.

Bądź zawsze w kontakcie
Miej do dyspozycji bezprzewodowy transferu danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 umożliwia także jednoczesną obsługę większej liczby programów. Moduły DDR4 cechuje się zmniejszonym poborem mocy o 40% niż generacja starszej pamięci a przede wszystkim większą przepustowością.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Celeron N4000 (2 rdzenie, od 1.10 GHz do 2.60 GHz, 4 MB cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 600 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4) |
| Dysk twardy: | eMMC: 64GB |
| Przekątna ekranu: | 14'' |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home (64-bit) |
| Typ ekranu: | Matowy, LED |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 4 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 0/0 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768 (HD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
Bluetooth Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB 3.0 - 2 szt. |
| Bateria: | 3-komorowa, 56 Wh Li-ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 326,4 mm |
| Wysokość: | 15,8 mm |
| Głębokość: | 226,5 mm |
| Waga: | 1,27 kg |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
100%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
0%
★★★★★
☆☆☆☆☆
Sprzet bardzo przydatny dla dziecka do szkoly z oprogramowaniem jest co bardzo wazne
Wady
- Nie mozna uzywac myszki
★★★★★
☆☆☆☆☆
Świetny laptop w świetnej cenie. Lekki, poręczny, do zdalnego nauczania dla dzieci wystarczający.
Zalety
- Lekki, poręczny, tani.
Wady
- Po 4 dniach użytkowania niedostrzegam.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
