infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Laptop Acer Predator Helios 300 i7-9750H/GTX 1660Ti/16GB/SSD 1000GB/15.6"/Win10
Opis
Laptop Acer Predator Helios 300
Wszystko czego potrzeba do gamingu

Wkrocz na wyższy poziom
Gotowy do bitwy i chętny do walki, laptop Helios 300 wprowadza Cię w świat gry, zapewniając wszystko, czego w niej potrzebujesz. Teraz wyposażyliśmy go w kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti, procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji oraz specjalnie zaprojektowaną technologię AeroBlade 3D czwartej generacji.

Zaznacz swoją obecność
Styl Twojego laptopa do gier powinien odpowiadać Twojemu własnemu stylowi, a jego wygląd powinien mówić „Zaczynajmy pojedynek. Jestem gotów.” Więc gdy czarny potwór w metalowej obudowie zbudzi się do życia, wypełniając 15-calowy wyświetlacz o niezwykle wąskiej ramce niesamowitymi barwami, Twoi przeciwnicy będą wiedzieli, że nic nie stanie Ci na drodze do zwycięstwa.

Jeden tryb: Szybki
Najważniejszą cechą tego laptopa jest szybkość działania, a prym wiedzie tu ekran. Jak? Wybraliśmy panel IPS o częstotliwości odświeżania rzędu 144 Hz i czasie reakcji na poziomie 3 ms2, uzyskiwanym dzięki funkcji Overdrive. Można zapomnieć o rozmyciach i zacząć korzystać z wyraźnego, dynamicznego obrazu w grach.

Do dzieła
Metalowa obudowa zawiera sześciordzeniowy procesor Intel Core i7 dziewiątej generacji, układ graficzny GeForce GTX 1660 Ti i możliwością podkręcania, nawet 32 GB pamięci DDR4 taktowanej zegarem o częstotliwości 2666 MHz oraz niezwykle szybki dysk PCIe NVMe. Efekt? Oszałamiająca wydajność, która czeka na poważne wyzwania.

Technologia AeroBlade 3D
Wszystkie laptopy Predator są wyposażone w naszą autorską technologię chłodzenia. Konstrukcja najnowszej generacji ogranicza hałas i usprawnia przepływ powietrza, co przekłada się na optymalną wydajność w przypadku wszystkich zadań.

Oryginalny Microsoft Windows 10
Windows 10 jest lepszy niż kiedykolwiek — znajomy, prosty i pełny nowych funkcji umożliwiających łatwą organizację pracy, zadań oraz zabawy. To Windows, jaki uwielbiasz i którego nie możesz się doczekać.

Warto wiedzieć:
- U nas masz pewność, że kupujesz sprzęt z pełnym wsparciem serwisowym
- Oferowany sprzęt to nowy i nieużywany produkt z nadwyżek magazynowych dla dużych sieci handlowych lub z indywidualnych zamówień. Produkt trafił ponownie do producenta, gdzie został przepakowany w pudełko zastępcze i dopuszczony do sprzedaży jako pełnowartościowy.
Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Core i7-9750H (6 rdzeni, od 2.60 GHz do 4.50 GHz, 12 MB cache) |
| Karta graficzna: | NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti (6GB) + Intel UHD Graphics 630 |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4, 2666 MHz) |
| Dysk SSD: |
1000 GB 512 GB M.2 |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | Microsoft Windows 10 Home |
| Typ ekranu: | Matowy, IPS, 144 Hz |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 32GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 230 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Dźwięk: |
Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowany mikrofon Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
LAN 10/100/1000 Mb/s Wi-Fi 5 (802.11 a/b/g/n/ac) Bluetooth |
| Złącza: |
USB Typ-C - 1 szt. USB 3.0 - 3 szt. HDMI - 1 szt. LAN (RJ-45) - 1 szt. |
| Bateria: | 4-komorowa, 3720 mAh Li-Ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 363 mm |
| Wysokość: | 22,9 mm |
| Głębokość: | 254,5 mm |
| Waga: | 2,5 kg |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlana klawiatura Szyfrowanie TPM Gniazdo Kensington Lock |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja sprzedawcy) |
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Adres: | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
