infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Laptopy i TabletyLaptopyLaptop Acer Extensa 15 EX215-32-C2YR N5100/15,6" FHD/4GB/256GB NVME/DOS NX.EGNEP.005
Laptop Acer Extensa 15 EX215-32-C2YR N5100/15,6" FHD/4GB/256GB NVME/DOS NX.EGNEP.005
Kod produktu: NX.EGNEP.005
Procesor
Intel Celeron N5100 (4 rdzenie, 4 wątki, 1.10-2.80 GHz, 4 MB Cache)
Karta graficzna
Intel UHD Graphics 605
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Dysk SSD
256GB PCIe NVMe
Przekątna ekranu
15,6
Zainstalowany system operacyjny
brak
Opis
Laptop Acer Extensa 15
Nowoczesny design

Laptop do codziennych zadań
Laptopy Extensa 15 zostały zaprojektowane z myślą o osobach potrzebujących mocy obliczeniowych i funkcjonalności do wykonywania codziennych obowiązków. Mają wszystko, czego potrzeba do wygodnej pracy, Te smukłe i lekkie laptopy są niezwykle wydajne i zapewniają wszystkie funkcje niezbędne do prowadzenia firmy.

Procesor Intel Celeron
Wykorzystany w laptopie procesor Intel Celeron został od podstaw zaprojektowany tak, aby oferował zadowalającą wydajność w przystępnym przedziale cenowym. Umożliwia płynne działanie podczas pracy biurowej, nauki, a także zabawy. Energooszczędna natura procesora Intel Celeron pozwala cieszyć się możliwościami laptopa jeszcze dłużej.
Wykorzystany w laptopie procesor Intel Celeron został od podstaw zaprojektowany tak, aby oferował zadowalającą wydajność w przystępnym przedziale cenowym. Umożliwia płynne działanie podczas pracy biurowej, nauki, a także zabawy. Energooszczędna natura procesora Intel Celeron pozwala cieszyć się możliwościami laptopa jeszcze dłużej.

Niesamowita wydajność z Intel UHD Graphics
Zintegrowany układ graficzny zapewnia wyjątkową jakość obrazu oraz napędza wszystkie graficzne potrzeby Twojego urządzenia. Graj w rozdzielczości UHD i ciesz się szczegółową grafiką. Z łatwością eksportuj pliki przy obróbce zdjęć i filmów. Ponadto, energooszczędna architektura karty pozwala osiągnąć dłuższy czas pracy na baterii.

Matowy wyświetlacz
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.
Wyświetlacz o rozdzielczości FullHD (1920x1080) i przekątnej 15,6” z zastosowaną matową powłoką pozwala na pracę nawet, gdy promienie słoneczne padają na ekran. Spowodowane jest to pokryciem matrycy specjalnym polaryzatorem. Taki ekran sprawdzi się idealnie przy grach, jak i pracy w programach graficznych.

Wydajniejsza praca wielozadaniowa
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.
Pamięć operacyjna DDR4 najnowszej generacji zwiększa wydajność systemu. Zapewniając superszybki czas reakcji oraz niezawodną wydajność. Uruchamiaj wiele programów jednocześnie i bezproblemowo przełączaj karty przeglądarki internetowej — odkryj, czym jest nieskomplikowana wielozadaniowość.

Bądź zawsze w kontakcie
Do dyspozycji masz bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.
Do dyspozycji masz bezprzewodowy transfer danych między urządzeniami za pomocą Bluetooth. Interfejs WiFi zapewni Ci bezprzewodowe połączenie z siecią oraz innymi urządzeniami w tym standardzie. Korzystaj z bezprzewodowego dostępu wszędzie gdzie jesteś.

SSD - prędkość, która zaskakuje
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.
Poczuj praktycznie nieograniczoną prędkość odczytu i zapisu danych dzięki SSD NVMe. Oparty na wyjątkowo szybkim interfejsie dysk odblokowuje nowe możliwości przyspieszając każdy aspekt działania zainstalowanego na nim systemu. Błyskawiczny dostęp do plików skraca czasy ładowania w grach. Komponent ten pozbawiony jest elementów mechanicznych, więc nie generuje hałasu podczas pracy.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Intel Celeron N5100 (4 rdzenie, 4 wątki, 1.10-2.80 GHz, 4 MB Cache) |
| Karta graficzna: | Intel UHD Graphics 605 |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4) |
| Dysk SSD: | 256GB PCIe NVMe |
| Przekątna ekranu: | 15,6 |
| Zainstalowany system operacyjny: | brak |
| Typ ekranu: | Matowy, LCD |
| Maksymalna obsługiwana pamięć RAM: | 12 GB |
| Ilość gniazd pamięci (ogółem/wolne): | 1/0 |
| Napęd optyczny: | brak |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (FullHD) |
| Dźwięk: |
Wbudowany mikrofon Zintegrowana karta dźwiękowa Wbudowane głośniki |
| Łączność: |
LAN 10/100/1000 Mb/s Bluetooth 5.0 Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Złącza: |
USB 3.2 Gen 1 Type-A - 2 szt. HDMI - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. USB 2.0 - 1szt. LAN(RJ-45) - 1 szt. |
| Bateria: | 2-komorowa, 36 Wh Li-ion |
| Zainstalowane sterowniki: | brak |
| Szerokość: | 363,4 mm |
| Wysokość: | 19,9 mm |
| Głębokość: | 238,4 mm |
| Waga: | 1,9 kg |
| Dodatkowe informacje: | Gniazdo Kensington Lock |
| Dołączone akcesoria: | Zasilacz |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Konfiguracja rozszerzona: | Dysk i/lub pamięć RAM rozszerzone są przez Apollo |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Acer Italy S.r.l. |
| Adres: | Viale delle Industrie 1/A, 20044 Arese (MI), Italy |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
