infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
RTV, AGD i FotoMałe AGD Dla Domu i ogroduGrzejnikiTermowentylator Teesa 1000/2000W TSA8025
Termowentylator Teesa 1000/2000W TSA8025
Kod produktu: TSA8025
TEESA
Typ
Termowentylator
Zasilanie
220-240 V, 50/60 Hz
Moc
1000 W / 2000 W
Tryby pracy
Ciepłe powietrze, Zimny nawiew, Gorące powietrze
Regulacja temperatury
tak
Termostat
Tak, z regulacją
Opis
Termowentylator Teesa TSA8025
Idealny na każdą pogodę

Na chłodne i ciepłe dni
Termowentylator TSA0825 to urządzenie, które z pewnością znajdzie zastosowanie w Twoim domu. Dzięki trzem trybom pracy – z zimnym, ciepłym lub gorącym powietrzem - sprawdzi się zarówno w chłodne jak i gorące dni. Jeśli doskwiera Ci chłód, korzystaj z możliwości tego termowentylatora. Moc 2000 W zapewnia większą siłę nawiewu sprawiając, że nawet w dużych pomieszczeniach szybko zrobi się ciepło. Chcesz tylko trochę dogrzać pokój? Możesz wybrać niższy poziom mocy - 1000 W. Dobór odpowiedniej temperatury jest dużo łatwiejszy z regulowanym termostatem, a dodatkowa funkcja automatycznej kontroli sprawi, że wybrana temperatura będzie utrzymywana. Dużą zaletą jest także zabezpieczenie przed przegrzaniem, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo użytkowania termowentylatora.

Specyfikacja techniczna
| Typ: | Termowentylator |
| Zasilanie: | 220-240 V, 50/60 Hz |
| Moc: | 1000 W / 2000 W |
| Tryby pracy: |
Ciepłe powietrze Zimny nawiew Gorące powietrze |
| Regulacja temperatury: | tak |
| Termostat: | Tak, z regulacją |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | tak |
| Materiał: |
Obudowy: PP Śmigła: Aluminium |
| Wymiary: | 220 x 260 x 140 mm |
| Waga: | 850 g |
| Dodatkowe informacje: |
Spiralny element grzejny Poziom dźwięku: <50 dB Uchwyt Długość przewodu zasilającego: 1,2 mm Lampka kontrolna Automatyczna kontrola temperatury |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł