infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung UE55DU7192UXXH 55" 4K Tizen TV
Kod produktu: UE55DU7192UXXH
Przekątna ekranu
55 cali
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Zasilanie
Sieciowe
Odświeżanie
60 Hz
Smart TV
Tizen
Funkcje Smart
YouTube, SmartThings, Przeglądarka internetowa, Netflix, HBO Max, Amazon Prime Video, Disney+
Opis
Telewizor Samsung UE55DU7192UXXH 55" 4K Tizen TV
Wyjątkowa jakość obrazu, nowoczesny design

Zachwycający obraz
Telewizor Samsung UE55DU7192UXXH wprowadzi Cię do całkiem nowego świata rozrywki. Zapewni doskonale szczegółowy obraz w jakości 4K i żywe kolory podczas oglądania filmów, wydarzeń sportowych oraz grania w gry. Delektuj się realistycznym obrazem w rozdzielczości cztery razy większej niż Full HD.

Wejdź na wyższy poziom rozrywki z Samsung Smart TV Tizen
System operacyjny Samsung Smart TV Tizen spotęguje Twoje doświadczenie rozrywki dzięki najnowszym aplikacjom i usługom, w tym Daily+, w której możesz z łatwością zarządzać swoimi codziennymi aktywnościami oraz SmartThings, które daje Ci możliwość sterowania Twoimi inteligentnymi urządzeniami za pomocą telewizora. System operacyjny Tizen chroni Twoją prywatność i dane osobowe za pomocą rozwiązania Bezpieczeństwo Samsung Knox.
System operacyjny Samsung Smart TV Tizen spotęguje Twoje doświadczenie rozrywki dzięki najnowszym aplikacjom i usługom, w tym Daily+, w której możesz z łatwością zarządzać swoimi codziennymi aktywnościami oraz SmartThings, które daje Ci możliwość sterowania Twoimi inteligentnymi urządzeniami za pomocą telewizora. System operacyjny Tizen chroni Twoją prywatność i dane osobowe za pomocą rozwiązania Bezpieczeństwo Samsung Knox.

Bogactwo kolorów i detali
Telewizor Samsung UE55DU7192UXXH wyposażony został w technologię HDR10+, dzięki której wyświetlane obrazy stają się niezwykle realistyczne i żywe. HDR10+ pozwala na wyświetlenie większej ilości detali w jasnych i ciemnych obszarach obrazu, tworząc głęboką i bogatą kolorystykę. Technologia ta zapewnia również szeroki zakres dynamicznych tonów, dzięki czemu obrazy stają się bardziej naturalne i wciągające. Samsung UE55DU7192UXXH oferuje niezwykłe wrażenia wizualne, które zbliżają Cię do rzeczywistości.
Telewizor Samsung UE55DU7192UXXH wyposażony został w technologię HDR10+, dzięki której wyświetlane obrazy stają się niezwykle realistyczne i żywe. HDR10+ pozwala na wyświetlenie większej ilości detali w jasnych i ciemnych obszarach obrazu, tworząc głęboką i bogatą kolorystykę. Technologia ta zapewnia również szeroki zakres dynamicznych tonów, dzięki czemu obrazy stają się bardziej naturalne i wciągające. Samsung UE55DU7192UXXH oferuje niezwykłe wrażenia wizualne, które zbliżają Cię do rzeczywistości.

Zachwycający dźwięk
Funkcja Adaptacji Dźwięku to rozwiązanie, z którym każda oglądana scena będzie idealnie dopasowana brzmieniowo. Telewizor automatycznie zoptymalizuje dźwięk tak, abyś mógł doświadczyć kolejnych scen na jeszcze wyższym poziomie. Zanurz się w brzmieniu z jakością niczym z sali kinowej, korzystając z technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki zapewnią dodatkowy realizm i niesamowite wrażenia w każdej scenie.
Funkcja Adaptacji Dźwięku to rozwiązanie, z którym każda oglądana scena będzie idealnie dopasowana brzmieniowo. Telewizor automatycznie zoptymalizuje dźwięk tak, abyś mógł doświadczyć kolejnych scen na jeszcze wyższym poziomie. Zanurz się w brzmieniu z jakością niczym z sali kinowej, korzystając z technologii Dźwięku Podążającego za Obiektem Lite. Wirtualne górne głośniki zapewnią dodatkowy realizm i niesamowite wrażenia w każdej scenie.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 55 cali |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Zasilanie: | Sieciowe |
| Odświeżanie: | 60 Hz |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: |
YouTube SmartThings Przeglądarka internetowa Netflix HBO Max Amazon Prime Video Disney+ |
| Tuner TV: | DVB-T2CS2/HEVC |
| Funkcje tunera: |
Teletext EPG - elektroniczny przewodnik po kanałach telewizyjnych HbbTV - telewizja hybrydowa |
| Łączność bezprzewodowa: |
Bluetooth Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Technologie: |
HDR 10+ Upłynniacz Ruchu Auto Power Saving Daily+ Skalowanie 4K Filmmaker Mode Technologia HGiG Wzmacniacz kontrastu Automatyczny Tryb Gry HLG Apple AirPlay VRR UHD Dimming |
| Złącze CI: | 1 szt. |
| Pozostałe złącza: |
Ethernet (LAN) - 1 szt. Złącze Anynet+ - 1 szt. RF - 1 szt. |
| Moc głośników (RMS): | 20 W |
| Dźwięk: |
Funkcja Adaptacji Dźwięku Audio Pre-selection Descriptor Dolby Digital Q-Symphony Dźwięk Podążający za Obiektem Lite |
| Procesor: | Crystal 4K |
| Standard VESA: | 200 x 200 mm |
| Kontrast dynamiczny: | Mega |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 711 mm |
| Wysokość z podstawą: | 758 mm |
| Szerokość: | 1234 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 60 mm |
| Głębokość z podstawą: | 237 mm |
| Waga bez podstawy: | 11,2 kg |
| Waga z podstawą: | 11,6 kg |
| Klasa energetyczna: | G |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Zużycie energii: |
80 kWh/1000h (SDR) 121 kWh/1000h (HDR) |
| Dodatkowe informacje: |
Czujnik eko Trójstronnie Bezramkowy Design IP Control Podstawa FLAT FEET Automatyczne wyłączanie zasilania Obudowa Slim look |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel zasilający Instrukcja obsługi Podstawa telewizora Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5699,00 zł
5399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 360,00 zł
6159,00 zł
5799,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
