infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung LED 32" HDR UE32T4302 SmartTV
Kod produktu: UE32T4302
Przekątna ekranu
32"
Rozdzielczość ekranu
1366 x 768 (HDR)
Zasilanie
220 - 240 V 50/60 Hz
Odświeżanie
50 Hz
Rodzaj matrycy
LED
Smart TV
Tizen
Opis
Telewizor Samsung 32" HDR UE32T4302
Wyjątkowa jakość obrazu, nowoczesny design

Smukły i stylowy, idealny do każdego wnętrza
Zaprojektowany tak, by wzbogacić każde wnętrze swoim subtelnym, a jednocześnie wyrazistym stylem. Jego zachwycający design potrafi jednak zejść na drugi plan – Ty możesz skupić całą swoją uwagę na obrazie, a telewizor nie dominuje wystroju wnętrza.

Zarządzaj rozrywką i urządzeniami
Wielozadaniowy pilot - zarządzaj nie tylko treścią, ale również większością urządzeń, które są podłączone do Twojego telewizora za pomocą klasycznego pilota dołączonego do zestawu.

Dostrzegaj niezwykłe szczegóły w każdej scenie
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.

Precyzyjne i Żywe Kolory
Teraz oglądając film, możesz poczuć się tak, jakbyś doświadczał go na żywo. Funkcja Precyzyjne i Żywe Kolory wydobywa z Twojego telewizora najszerszą paletę barw dla optymalnego obrazu i najbardziej wciągających wrażeń.
Teraz oglądając film, możesz poczuć się tak, jakbyś doświadczał go na żywo. Funkcja Precyzyjne i Żywe Kolory wydobywa z Twojego telewizora najszerszą paletę barw dla optymalnego obrazu i najbardziej wciągających wrażeń.

Ultra Czysty Obraz
Technologia Ultra Czystego Obrazu pozbawia oglądany materiał niepożądanych szumów, abyś mógł odkrywać najmniejsze szczegóły i cieszyć się przyjemnie przejrzystym obrazem.
Technologia Ultra Czystego Obrazu pozbawia oglądany materiał niepożądanych szumów, abyś mógł odkrywać najmniejsze szczegóły i cieszyć się przyjemnie przejrzystym obrazem.

Nowy sposób na biuro w domu
Przenieś biuro do domu i pracuj na telewizorze. Funkcja Zdalnego Dostępu umożliwia bezprzewodowe wyświetlenie obrazu z komputera na ekranie telewizora. Możesz także połączyć się ze swoim komputerem w biurze, by zyskać dostęp do plików i pracować nad dokumentami używając pakietu Microsoft Office 365. A wszystko to zrobisz wygodnie z własnego mieszkania i na dużym ekranie.
Przenieś biuro do domu i pracuj na telewizorze. Funkcja Zdalnego Dostępu umożliwia bezprzewodowe wyświetlenie obrazu z komputera na ekranie telewizora. Możesz także połączyć się ze swoim komputerem w biurze, by zyskać dostęp do plików i pracować nad dokumentami używając pakietu Microsoft Office 365. A wszystko to zrobisz wygodnie z własnego mieszkania i na dużym ekranie.

Lepszy Kontrast
Innowacyjna technologia Lepszego Kontrastu analizuje każdy obszar wyświetlanego obrazu i natychmiast zwiększa kontrast, zapewniając Ci niewiarygodne poczucie głębi kolorów.
Innowacyjna technologia Lepszego Kontrastu analizuje każdy obszar wyświetlanego obrazu i natychmiast zwiększa kontrast, zapewniając Ci niewiarygodne poczucie głębi kolorów.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 32" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768 (HDR) |
| Zasilanie: | 220 - 240 V 50/60 Hz |
| Odświeżanie: | 50 Hz |
| Rodzaj matrycy: | LED |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: |
YouTube Mobile to TV - Mirroring Przeglądarka internetowa Netflix Hbb TV |
| Tuner TV: | DVB-T2/C |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 2 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Złącze CI: | tak |
| Pozostałe złącza: |
Wejście kompozytowe LAN(RJ-45) Cyfrowe wyjście optyczne Wejście komponentowe |
| Moc głośników (RMS): | 2x 5 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Standard VESA: | 100 x 100 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 438 mm |
| Wysokość z podstawą: | 465 mm |
| Szerokość: | 737 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 74 mm |
| Głębokość z podstawą: | 151 mm |
| Waga bez podstawy: | 3.8 kg |
| Waga z podstawą: | 3.9 kg |
| Średni pobór mocy: | 31W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
HyperReal Engine PurColor Digital Clean View Czujnik światła Micro Dimming Pro Teletekst |
| Dołączone akcesoria: |
Podstawa Pilot Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 24" iiyama ProLite XB2496HSC-B1 | 1920x1080 FullHD | IPS |...
588,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Qoltec Ładowarka PD 120W Turbo | 5-28V | 3-4.5A | USB-C | Czarna
156,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 150,00 zł
4999,00 zł
4849,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5060Ti 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 250,00 zł
4949,00 zł
4699,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 300,00 zł
5799,00 zł
5499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" Acer Vero B247YGbmiprx | 1920x1080 (FullHD) | 120Hz |...
Taniej o 154,00 zł
549,00 zł
395,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI PRO MP273U | 3840x2160 (4K UHD) | PIP PBP | IPS |...
Taniej o 160,00 zł
849,00 zł
689,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 120,00 zł
549,00 zł
429,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 90,00 zł
449,00 zł
359,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
103,94 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RTX5060 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
4599,00 zł
4499,00 zł
