infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 65" QE65Q70 QLED 4K Smart TV
Kod produktu: QE65Q70AATXXH
Przekątna ekranu
65"
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Zasilanie
AC220-240V 50/60Hz
Odświeżanie
120 Hz
Rodzaj matrycy
QLED
Smart TV
Tizen
Opis
Telewizor Samsung 65" Q70A QLED 4K Smart TV
Przełomowa jakość obrazu

QLED zaczyna się od rzeczywistości
Na dużym ekranie wszystko staje się bardziej realne. Miliard perfekcyjnych kolorów, niezależnie od jasności. Odkryj barwy, które zapierają dech. Technologia Quantum Dot wypełni Twój obraz miliardem odcieni kolorów, które będą doskonałe niezależnie od jasności. Innowacyjna technologia podświetlania zapewnia jeszcze wyraźniejszy kontrast i głębsze kolory, dopasowując temperaturę koloru podświetlenia do oglądanej treści.

Wszystko dzięki niezwykłemu procesorowi
Przygotuj się na jeszcze większe emocje. Procesor AI Quantum 4K udoskonali Twój obraz i sprawi, że doświadczenia z oglądania będą tak głębokie, jak nigdy dotąd. Quantum HDR eksponuje detale i wzmacnia kontrast, dzięki czemu możesz doświadczać oglądanych obrazów w pełni. Dynamiczne mapowanie tonów odsłoni przed Tobą głęboką czerń i bogactwo szczegółów, które ożywiają obraz.
Przygotuj się na jeszcze większe emocje. Procesor AI Quantum 4K udoskonali Twój obraz i sprawi, że doświadczenia z oglądania będą tak głębokie, jak nigdy dotąd. Quantum HDR eksponuje detale i wzmacnia kontrast, dzięki czemu możesz doświadczać oglądanych obrazów w pełni. Dynamiczne mapowanie tonów odsłoni przed Tobą głęboką czerń i bogactwo szczegółów, które ożywiają obraz.

Oglądaj kilka rodzajów treści jednocześnie
Funkcja Multi View dzieli ekran telewizora na dwie części – w jednej z nich umieszcza treści, które oglądasz, a w drugiej pokazuje ekran Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki temu już nie musisz odrywać wzroku od telewizora, by zerknąć na telefon.
Funkcja Multi View dzieli ekran telewizora na dwie części – w jednej z nich umieszcza treści, które oglądasz, a w drugiej pokazuje ekran Twojego urządzenia mobilnego. Dzięki temu już nie musisz odrywać wzroku od telewizora, by zerknąć na telefon.

Rozgrywka inna niż dotychczas
Telewizor samsung oferuje również niezapomniane wrażenia podczas rozgrywki. Za pomocą funkcji FreeSync Premium pro płynność animacji jest nieprzerwana a szarpanie i opóźnienia są momentalnie redukowane. Z kolei automatyczny tryb gry zapewni ci momentalną reakcje na twoje ruchy, dzięki czemu nie będziesz już nigdy spóźniony, a panel gracza z wieloma ustawieniami pozwalającymi dostosować parametry rozgrywki do ciebie pozwoli na osiągnięcie przewagi nad przeciwnikami.
Telewizor samsung oferuje również niezapomniane wrażenia podczas rozgrywki. Za pomocą funkcji FreeSync Premium pro płynność animacji jest nieprzerwana a szarpanie i opóźnienia są momentalnie redukowane. Z kolei automatyczny tryb gry zapewni ci momentalną reakcje na twoje ruchy, dzięki czemu nie będziesz już nigdy spóźniony, a panel gracza z wieloma ustawieniami pozwalającymi dostosować parametry rozgrywki do ciebie pozwoli na osiągnięcie przewagi nad przeciwnikami.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 65" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Zasilanie: | AC220-240V 50/60Hz |
| Odświeżanie: | 120 Hz |
| Rodzaj matrycy: | QLED |
| Smart TV: | Tizen |
| Funkcje Smart: |
System Tizen SmartThings App Support |
| Tuner TV: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 4 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | tak |
| Pozostałe złącza: |
Złącze Anynet+ (HDMI-CEC) Wejście kompozytowe (AV) Wejście Ethernet (LAN) Wyjście audio cyfrowe (optyczne) Wejście RF |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Procesor: | AI Quantum 4K |
| Standard VESA: | 400 x 300 mm |
| Kontrast dynamiczny: | Mega |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 83.22 cm |
| Wysokość z podstawą: | 89.7 cm |
| Szerokość: | 145.17 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 2.57 cm |
| Głębokość z podstawą: | 29.02 cm |
| Waga bez podstawy: | 20,9 kg |
| Waga z podstawą: | 21,8 kg |
| Średni pobór mocy: | 116 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
Wzmacnianie kontrastu Tryb Gry Quantum HDR Dual LED Procesor Quantum Lite Dialog Enhancement ConnectShare HDD Kompatybilność z Systemami Multiroom Tryb naturalny Multi-View Ambient Mode Supreme UHD Dimming Tryb filmowy HDR 10+ |
| Dołączone akcesoria: |
Pilot zdalnego sterowania Kabel zasilający Instrukcja w wersji elektronicznej Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
0,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
0,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
