infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor Samsung 50 cali Crystal UHD UE50TU7092
Kod produktu: UE50TU7092UXXH
Przekątna ekranu
50"
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Odświeżanie
Picture Quality Index
Rodzaj matrycy
LED
Smart TV
Tak, Tizen
Funkcje Smart
Funkcje Smart Home, YouTube, Przeglądarka internetowa, Amazon Alexa, Asystent Google, Netflix
Opis
Telewizor Samsung 50 cali Crystal UHD TU7092
Trwałe kolory i wyraźne detale

Wyświetlacz Krystaliczny
Ciesz się udoskonalonymi kolorami, które pozostaną wyraźne i żywe. Zanurz się w obrazie prezentującym szersze spektrum barw. Wyświetlacz Krystaliczny sprawia, że wszystko co oglądasz, jeszcze bardziej zapada w pamięć. Procesor Crystal 4K wypełni Twój obraz szeregiem różnorodnych odcieni, a jakość sięgająca 4K uczyni każdy domowy seans niezapomnianym przeżyciem.

Dostrzegaj niezwykłe szczegóły
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.
Technologia HDR zwiększa gamę poziomów jasności na Twoim telewizorze, dzięki czemu możesz cieszyć się niezwykle szerokim spektrum kolorów i detali, nawet w najciemniejszych scenach.

Grając płynniej, grasz lepiej
Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swoim rozgrywkom odpowiedniego tempa. Automatyczny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą niezwykle płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie.
Zapomnij o wysokich Input Lagach i nadaj swoim rozgrywkom odpowiedniego tempa. Automatyczny Tryb Gry, Niski Input Lag oraz Game Motion Plus sprawią, że ruchy zawsze będą niezwykle płynne, obrazy realistyczne, a Ty – pierwszy na mecie.

System Maskowania Kabli
Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku.
Nie pozwól, by cokolwiek zaburzyło harmonijny wygląd Twojego telewizora. System Maskowania Kabli pomoże Ci uporządkować wszystkie przewody i ukryć je w stojaku.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 50" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Odświeżanie: | Picture Quality Index |
| Rodzaj matrycy: | LED |
| Smart TV: | Tak, Tizen |
| Funkcje Smart: |
Funkcje Smart Home YouTube Przeglądarka internetowa Amazon Alexa Asystent Google Netflix |
| Tuner TV: | DVB-T2/C/S2 |
| Funkcje tunera: |
Przewodnik po programach EPG Telewizja hybrydowa (HbbTV) |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 2 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Złącze CI: | 1 szt. (CI+) |
| Pozostałe złącza: |
Wyjście audio cyfrowe (optyczne) wejście antenowe Wejście Ethernet (LAN) |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Standard VESA: | 200 x 200 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 643,7 mm |
| Wysokość z podstawą: | 718,6 mm |
| Szerokość: | 1115,8 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 59,5 mm |
| Głębokość z podstawą: | 250 mm |
| Waga: | 11,6 kg |
| Klasa energetyczna: | Klasa G |
| Średni pobór mocy: | 86 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
HDR Wzmacnianie kontrastu Tryb filmowy ConnectShare USB 2.0 Dialog Enhancement ConnectShare HDD Kompatybilność z Systemami Multiroom Tryb naturalny HLG Procesor Crystal 4K UHD Dimming |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie Pilot Instrukcja obsługi Kabel zasilający |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
