infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Telewizor samsung 43" Q60A QLED 4K Smart TV QE43Q60AAUXXH
Opis
Telewizor samsung 43" Q60A QLED 4K Smart TV
Doskonała jakość obrazu

QLED zaczyna się od rzeczywistości
Na dużym ekranie wszystko staje się bardziej realne. Kolory tak prawdziwe, że zapierają dech w piersiach. Wyjątkowa technologia Quantum Dot firmy Samsung pozwala uzyskać w telewizorze QLED 100% Natężenie Kolorów, dając Ci prawdziwe odzworowanie kolorów w scenach ciemnych jak i jasnych. Quantum HDR analizuje obraz klatka po klatce i dopasowuje podświetlenie tak, by podkreślić jasność każdej wymagającej tego sceny

Innowacyjna technologia
Urządzenie samsung zostało wyposażone również w innowacyjną technologię Dual LED. Dzięki której barwa ekranu nabiera nowego wymiaru, podświetlenia Dual LED z ciepłą i chłodną tonacją podświetlenia zapewnia jeszcze większe wrażenia dzięki głębszym kolorom i wyraźniejszemu kontrastowi. Z kolei za pomocą Quantum HDR obraz nabiera szczegółów przez co jeszcze ciężej oderwać od niego wzrok.

Wszystko dzięki niezwykłemu procesorowi
Przekonaj się, jak działa Procesor Quantum 4K Lite w QLED. Procesor wykorzystuje własny niepowtarzalny algorytm, dzięki któremu wyświetla obraz w wyższej rozdzielczości, dopasowując jasność ekranu i poziom dźwięku do przestrzeni, w której przebywasz oraz do scen wyświetlanych na ekranie. Wydajny Procesor poprawia rozdzielczość, gwarantując Ci niepowtarzalne przeżycia podczas oglądania. Dodatkowo system głośników wspierany technologią Lite zapewia niezapomniane wrażenia kinowe. Za pomocą technologii lite dźwięk podąża za obiektem oddając przy tym dźwięk jeszcze większej jakości.

Nowoczesne urządzenie
Szybko rozgościsz się w swoim inteligentnym domu, w którym z kanapy można zarządzać codziennością. QLED może być centrum nowego i wygodniejszego stylu życia. Za pomocą funkcji takich jak Q symphony będziesz jeszcze bliżej wszystkich wydarzeń na ekranie, dzięki czemu twoje wrażenia będą jeszcze większe.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 43" |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160px |
| Zasilanie: | 220-240V; 50-60Hz |
| Odświeżanie: | 50 Hz |
| Rodzaj matrycy: | QLED |
| Smart TV: | tak |
| Funkcje Smart: | Przeglądarka internetowa |
| Tuner TV: | DVB-C, DVB-S2, DVB-T2 (gotowy na sygnał cyfrowy 2022) |
| Łączność bezprzewodowa: |
Wi-Fi Bluetooth |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | tak |
| Pozostałe złącza: |
HDMI x3, USB x2 Wejście kompozytowe, Cyfrowe wyjście optyczne, Złącze Ethernet (LAN), Złącze Anynet+ |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Dolby Digital Plus |
| Procesor: | Quantum 4K Lite |
| Standard VESA: | 200 x 200 mm |
| Zakrzywiony ekran (Curved): | nie |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 55.98 cm |
| Wysokość z podstawą: | 59.98 cm |
| Szerokość: | 96.55 cm |
| Głębokość bez podstawy: | 2.57 cm |
| Głębokość z podstawą: | 20.56 cm |
| Waga bez podstawy: | 8.4 kg |
| Waga z podstawą: | 8.9 kg |
| Średni pobór mocy: | 66 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0.50 W |
| Dodatkowe informacje: | 100% Natężenie Kolorów, Dual LED, HDR10+, Micro Dimming, Obsługa trybu Natural, Panel Quantum Dot, Quantum HDR, Tryb filmowy, Automatyczne wyłączanie zasilania, Connect Share™ (dysk twardy), ConnectShare™ (USB 2.0), Digital Clean View, Dwustronny system Ambilight, Elektroniczny informator programowy (EPG), Język OSD - 27 języków europejskich, MBR Support, Multi View, Obsługa napisów, Obsługa USB HID, Podstawa z regulacją wysokości, Remote Access, Rozszerzony PVR, Samsung Health, SmartThings, Time Shift, Wsparcie IPv6 |
| Dołączone akcesoria: |
Pilot zdalnego sterowania Kabel zasilający Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
