infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
TELEWIZOR PHILIPS 43PFT4203
Opis
Telewizor Philips 43PFT4203
Doskonała jakość obrazu

Przyjemność z oglądania
Udoskonalona prostota wkracza na duży ekran. Telewizor Philips zapewnia rozdzielczość Full HD, czysty dźwięk i niezrównane wrażenia wizualne. Jakość obrazu ma znaczenie. Zwykłe telewizory HD zapewniają dobrą jakość, jednak Ty oczekujesz czegoś więcej. Wyobraź sobie doskonałą szczegółowość, wysoką jasność obrazu, niewiarygodny kontrast i rzeczywiste kolory, które tworzą realistyczny obraz.

Pixel Plus HD
Technologia Philips Pixel Plus HD zapewnia wyraźny obraz o doskonałym kontraście. Bez względu na to, czy oglądasz telewizję kablową czy odtwarzasz płytę, możesz cieszyć się ostrzejszym obrazem z czystszą bielą i głębszą czernią.

Złącze HDMI
Zapomnij o plątaninie kabli dzięki jednemu przewodowi HDMI przesyłającemu sygnały wizji i fonii z urządzeń do telewizora. Złącze HDMI wykorzystuje nieskompresowane sygnały, co zapewnia najwyższą jakość danych przesyłanych od źródła do ekranu. Funkcja Philips Easylink sprawia, że do wykonywania większości operacji na telewizorze, odtwarzaczu DVD lub Blu-ray, dekoderze lub zestawie kina domowego potrzebny jest tylko jeden pilot.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 42,5" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1920 x 1080 (Full HD) |
| Odświeżanie: | Picture Performance Index 200 |
| Jasność: | 250 cd/m² |
| Rodzaj matrycy: | LED |
| Format obrazu: | 16:9 |
| Liczba kolorów: | 16,7 mln |
| Tuner TV: |
DVB-C/T/T2 analogowy |
| Liczba złączy HDMI: | 2 szt. |
| Liczba złączy USB: | 1 szt. |
| Złącze CI: | Tak, CI+ |
| Pozostałe złącza: |
Optyczne wyjście cyfrowe Antenowe IEC75 EasyLink (HDMI-CEC) Złącze słuchawkowe |
| Moc głośników (RMS): | 2 x 8 W |
| Dźwięk: |
Incredible Surround Smart Sound |
| Standard VESA: | 200 x 100 |
| Kąt widzenia w pionie: | 178 |
| Kąt widzenia w poziomie: | 178 |
| Wysokość bez podstawy: | 563 mm |
| Wysokość z podstawą: | 585 mm |
| Szerokość: | 970,6 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 80,5 mm |
| Głębokość z podstawą: | 218,1 mm |
| Waga bez podstawy: | 7,1 kg |
| Waga z podstawą: | 7,2 kg |
| Klasa energetyczna: | A+ |
| Średni pobór mocy: | 47 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,3 W |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie do pilota Przewód zasilający Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Philips Polska sp. z o.o.. |
| Adres: | Al. Jerozolimskie 195B 02-222 Warszawa |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa