infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Telewizor Lin 32" HD Ready 32LHD1510
Opis
Telewizor Lin 32" HD Ready 32LHD1510
Nowy poziom jakości

Poczuj nową jakość obrazu z telewizorem LED
Telewizor Lin 32LHD1510 to odbiornik HD Ready, który zapewnia jakość obrazu o maksymalnej rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Urządzenie zostało wyposażone w 2 porty HDMI oraz dwa porty USB. Dzięki złączom HDMI bez problemu podłączysz urządzenia, takie jak konsole do gier, czy odtwarzacze DVD, a uniwersalne porty USB umożliwiają odtwarzanie własnych nagrań, wyświetlanie zdjęć, czy własnego zbioru muzyki.

Cyfrowy tuner telewizji naziemnej
Lin 32LHD1510 wyposażono w zintegrowany tuner cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T2, który pozwoli Ci na odbiór audycji w standarcie HD. Poza większą ilością programów oferuje przede wszystkim lepszą jakość obrazu i dźwięku oraz pozwala na dodanie dodatkowych modułów, takich jak wiiele ścieżek dźwiękowych, szczegółowy przewodnik po programach.

Sprawdzone rozwiązania
Zastosowany dźwięk przestrzenny pozwalają na wielokanałowe odtwarzanie dźwięku. Dzięki temu rozwiązaniu możesz cieszyć się nowymi efektami dźwiękowymi porównywalnymi do tych z sali kinowej. W tym modelu zastosowano ekran LED, który charakteryzuje się nie tylko niskim poborem energii, ale również wysoką wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Tego typu rozwiązanie gwarantuje odpowiednią jakość podświetlenia obrazu.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 32" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1366 x 768px |
| Odświeżanie: | 50 Hz |
| Jasność: | 220 cd/m2 |
| Smart TV: | nie |
| Funkcje Smart: | Brak |
| Tuner TV: | DVB-T2 (HEVC), DVB-T (MPEG-4), DVB-C, analogowy |
| Liczba złączy HDMI: | 2 |
| Liczba złączy USB: | 2 |
| Złącze CI: | 1 |
| Pozostałe złącza: | Komponentowe |
| Dźwięk: |
Surround 2x 5W |
| Standard VESA: | 100 x 100 |
| Czas reakcji: | 6,5 ms |
| Kontrast statyczny: | 3000 : 1 |
| Kolor: | Czarny |
| Wysokość bez podstawy: | 427 mm |
| Wysokość z podstawą: | 480 mm |
| Szerokość: | 725 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 82 mm |
| Głębokość z podstawą: | 179 mm |
| Waga bez podstawy: | 3,6 kg |
| Waga z podstawą: | 4 kg |
| Klasa energetyczna: | F |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5W |
| Dodatkowe funkcje: |
Tryb hotelowy Telegazeta Digital EPG |
| Dołączone akcesoria: |
Podstawa Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
- Telewizor nie działa.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Darmowa dostawa
