infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Telewizor LG 75” 4K HDR 75UM7000
Kod produktu: 75UM7000
Przekątna ekranu
75''
Rozdzielczość ekranu
3840 x 2160 (4K UHD)
Odświeżanie
True Motion 100
Smart TV
webOS Smart TV
Funkcje Smart
Przeglądarka www, Apple AirPlay 2, Klonowanie ekranu telefonu
Tuner TV
DVB-T2/C/S2
Opis
Telewizor LG 75” 4K HDR 75UM7000
Realistyczny dźwięk i obraz

Wirtualny świat
Matryca IPS o rozdzielczości 4K z szerokim kątem patrzenia zapewni spektakularne wrażenia niezależnie od tego, gdzie zajmiesz miejsce. Charakteryzuje się prawie 100% dokładnością odwzorowania kolorów, nawet pod kątem 60 stopni.

Czterordzeniowy procesor
Szybki i dokładny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia dynamiczniejsze kolory i kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.
Szybki i dokładny czterordzeniowy procesor usuwa szum oraz zapewnia dynamiczniejsze kolory i kontrast. Rozdzielczość obrazów o niskiej jakości jest podnoszona w celu zbliżenia jej do jakości 4K.

Dokładne odwzorowanie kolorów
Nawet najsubtelniejsze różnice kolorów są precyzyjnie odzwierciedlane, co zapewnia ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz.
Nawet najsubtelniejsze różnice kolorów są precyzyjnie odzwierciedlane, co zapewnia ostrzejszy, bogatszy i bardziej realistyczny obraz.

Zaawansowany wzmacniacz kolorów
Nie ma znaczenia, czy obraz jest jasny, czy ciemny – technologia Advanced Color Enhancer dynamicznie koryguje kolory i kontrast, zapewniając żywszy obraz.
Nie ma znaczenia, czy obraz jest jasny, czy ciemny – technologia Advanced Color Enhancer dynamicznie koryguje kolory i kontrast, zapewniając żywszy obraz.

4K Active HDR
Technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.
Technologia Active HDR 4K optymalizuje każdą scenę, ukazując nawet najdrobniejsze szczegóły w bogactwie kolorów. Obsługa wielu formatów HDR, w tym HDR10 i HLG, w połączeniu z technologią korekty scen LG pozwala delektować się filmami w fantastycznej jakości HDR.

Rozkoszuj się dźwiękiem
Dzięki Ultra Surround, dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki.
Dzięki Ultra Surround, dochodzący z wielu wirtualnych kanałów dźwięk jeszcze bardziej wciąga w wir rozrywki.

Wyszukany design
Cienka ramka i smukła linia dodają wnętrzu luksusowego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.
Cienka ramka i smukła linia dodają wnętrzu luksusowego stylu i zwiększają przyjemność z oglądania telewizji.

Specyfikacja techniczna
| Przekątna ekranu: | 75'' |
| Rozdzielczość ekranu: | 3840 x 2160 (4K UHD) |
| Odświeżanie: | True Motion 100 |
| Smart TV: | webOS Smart TV |
| Funkcje Smart: |
Przeglądarka www Apple AirPlay 2 Klonowanie ekranu telefonu |
| Tuner TV: | DVB-T2/C/S2 |
| Łączność bezprzewodowa: | Wi-Fi |
| Liczba złączy HDMI: | 3 szt. |
| Liczba złączy USB: | 2 szt. |
| Złącze CI: | Tak, CI+ - 1szt. |
| Pozostałe złącza: |
Złącze kompozytowe LAN (RJ-45) Złącze Komponentowe Wyjście optyczne |
| Moc głośników (RMS): | 2x 10 W |
| Dźwięk: | Ultra Surround |
| Procesor: | Czterordzeniowy |
| Standard VESA: | 600 x 400 mm |
| Wysokość bez podstawy: | 978 mm |
| Wysokość z podstawą: | 1048 mm |
| Szerokość: | 1693 mm |
| Głębokość bez podstawy: | 88,8 mm |
| Głębokość z podstawą: | 345 mm |
| Waga bez podstawy: | 34,6 kg |
| Waga z podstawą: | 35,4 kg |
| Średni pobór mocy: | 195 W |
| Pobór mocy (tryb czuwania): | 0,5 W |
| Dodatkowe informacje: |
Advanced Color Enhancer 4K Active HDR |
| Dołączone akcesoria: |
Baterie Podstawa Kabel zasilający Pilot |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | LG Electronics Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Wołoska 22, 02-675 Warszawa |
| Email: | www.lg.com/pl/wsparcie/email |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
16,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
18,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Niszczarka dokumentów i kart kredytowych WHITE SHREDDER Media-Tech...
104,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Obudowa komputerowa MODECOM Volcano Panorama Midi czarna
Taniej o 50,00 zł
299,00 zł
249,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł