infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Ulefone Note 7 3G 1GB/16GB (twilight)
Smartfon Ulefone Note 7 3G 1GB/16GB (twilight)
Kod produktu: UF-N7/PE
Ulefone
Procesor
MediaTek MT6580 z częstotliwością 1,3 GHz
Pamięć RAM
1 GB
Pamięć wbudowana
16 GB
Przekątna ekranu
6,1 "
Rozdzielczość ekranu
1280×600 px
Czujniki
G-sensor, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czujnik dotykowy
Opis
Smartfon Ulefone Note 7 3G
Wyjątkowo mocny smartfon

Duzy i mocny wyświetlacz
Smartfon Ulefone Note 7 wyposażony został w naprawdę duży wyświetlacz o przekątnej 7 cali. Ekran zajmuje aż do 92,9 % powierzchni przedniej smartfona, co sprawia, że nie tylko design i wygląd smartfona na tym zyskują, ale także funkcjonalnośc i łatwość użytkowania. Dodatkowo rozdzielczość HD wraz z współczynnikiem kształtu 19:2:9 sprawia, że treści oglądane przez ciebie na smartfonie Ulefone będą jeszcze bardziej szczegółowe.

Szybki procesor
4-Rdzeniowy procesor MediaTek MT6580 zapewni ci płynną i szybką obsługę. Sprosta każdemu zadaniu będąc jednocześnie energooszczędnym. Cztery rdzenie i częstotliwość taktowania nawet 1.3 Ghz zapewniają płynne działanie systemu. 1 GB pamięci RAM umożliwia wielozadaniowość i płynność.
4-Rdzeniowy procesor MediaTek MT6580 zapewni ci płynną i szybką obsługę. Sprosta każdemu zadaniu będąc jednocześnie energooszczędnym. Cztery rdzenie i częstotliwość taktowania nawet 1.3 Ghz zapewniają płynne działanie systemu. 1 GB pamięci RAM umożliwia wielozadaniowość i płynność.

Potrójny aparat
Układ aparatów w Ulefone Note 7 oferuje trzy obiektywy, z którymi wykonasz zachwycające fotografie. Tylny aparat 8+2+2 MP pozwoli Ci wykonać wyjątkowo szczegółowe zdjęcia.
Układ aparatów w Ulefone Note 7 oferuje trzy obiektywy, z którymi wykonasz zachwycające fotografie. Tylny aparat 8+2+2 MP pozwoli Ci wykonać wyjątkowo szczegółowe zdjęcia.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6580 z częstotliwością 1,3 GHz |
| Pamięć RAM: | 1 GB |
| Pamięć wbudowana: | 16 GB |
| Przekątna ekranu: | 6,1 " |
| Rozdzielczość ekranu: | 1280×600 px |
| Czujniki: | G-sensor, czujnik światła, czujnik zbliżeniowy, czujnik dotykowy |
| Złącza: | microUSB |
| Bateria: | 3500 mAh |
| Kamera: |
Przód: 5 Mpx Tył: 8 + 2 + 2 Mpx |
| Głębokość: | 9,7 mm |
| Szerokość: | 73,7 mm |
| Wysokość: | 156,1 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: |
Android 10 Android 8.1 Go Edition |
| Kolor: | Fioletowy |
| Waga: | 177,5 g |
| Dodatkowe informacje: | karta microSD (do 64 GB) |
| Dołączone akcesoria: | 1× ładowarka 1× folia ochronna 1× przewód USB Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
