infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Ulefone Armor X9 Pro 4/64GB Green
Smartfon Ulefone Armor X9 Pro 4/64GB Green
Kod produktu: UF-AX9P/GN
Ulefone
Procesor
MediaTek MT6762 Helio A25 (4 rdzenie, 1.8GHz, A53 + 4 rdzenie, 1.5GHz, A53)
Układ graficzny
IME GE8320
Pamięć RAM
4GB
Pamięć wbudowana
64 GB
Typ ekranu
LCD IPS
Przekątna ekranu
5,5
Opis
Smartfon Ulefone Armor X9 Pro 4/64GB Green
Nowoczesna technologia

Wyjątkowo wytrzymały
Armor X9 Pro to smartfon, który został stworzony do pracy w wyjątkowych trudnych warunkach. Posiada certyfikat MIL-STD-810G oraz IP68/IP69K, co pozwala na nawet 30 min zanurzenia w wodzie na głębokości 1,5 metra. Jest odporny na pył, wstrząsy, wibracje, ekstremalne temperatury i inne czynniki. Te cechy sprawiają, że telefon będzie w swoim żywiole nawet w trudnych warunkach.

Rób profesjonalne zdjęcia
Wykorzystaj potencjał podwójnego tylnego aparatu o rozdzielczości 13 + 2 Mpix. Dzięki niemu masz w zasięgu ręki skarby i piękno świata. Telefon jest wyposażony w podwójną lampę błyskową, która pomoże Ci uzyskać wysokiej jakości zdjęcia nawet w bardzo słabym świetle. Użyj też przedniego aparatu 5 MP i rób selfie w każdych warunkach. Smartfon posiada także funkcję trybu podwodnego, dzięki której możesz uchwycić wspaniałe wspomnienia podczas pływania lub innych czynności pod wodą.
Wykorzystaj potencjał podwójnego tylnego aparatu o rozdzielczości 13 + 2 Mpix. Dzięki niemu masz w zasięgu ręki skarby i piękno świata. Telefon jest wyposażony w podwójną lampę błyskową, która pomoże Ci uzyskać wysokiej jakości zdjęcia nawet w bardzo słabym świetle. Użyj też przedniego aparatu 5 MP i rób selfie w każdych warunkach. Smartfon posiada także funkcję trybu podwodnego, dzięki której możesz uchwycić wspaniałe wspomnienia podczas pływania lub innych czynności pod wodą.

Niezawodna prędkość
Ulefone Armor X9 Pro jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor MT6762 Helio A25, o częstotliwości do 1,8GHz, co zapewnia niesamowitą wydajność i niezawodną pracę. Dzięki niemu pobieranie i wysyłanie danych odbywa się błyskawicznie. 4GB RAM sprawia, że przełączanie między aplikacjami jest jeszcze łatwiejsze, a 64GB przestrzeni na dane pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większą ilością zdjęć, filmów i muzyki. Możesz także rozszerzyć pamięć do 256GB dzięki karcie microSD.
Ulefone Armor X9 Pro jest napędzany przez ośmiordzeniowy procesor MT6762 Helio A25, o częstotliwości do 1,8GHz, co zapewnia niesamowitą wydajność i niezawodną pracę. Dzięki niemu pobieranie i wysyłanie danych odbywa się błyskawicznie. 4GB RAM sprawia, że przełączanie między aplikacjami jest jeszcze łatwiejsze, a 64GB przestrzeni na dane pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większą ilością zdjęć, filmów i muzyki. Możesz także rozszerzyć pamięć do 256GB dzięki karcie microSD.

Wytrzymała bateria
Armor X9 Pro został wyposażony w niezawodną baterię o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej urządzenie wytrzyma długie godziny pracy, rozrywki, bez żadnych przerw. Wystarczy jedno ładowanie, abyś mógł korzystać z telefonu przez cały dzień, dzwoniąc, słuchając lub grając. Po pełnym naładowaniu telefon działa nawet do 440 godzin pracy w trybie czuwania.
Armor X9 Pro został wyposażony w niezawodną baterię o pojemności 5000 mAh. Dzięki niej urządzenie wytrzyma długie godziny pracy, rozrywki, bez żadnych przerw. Wystarczy jedno ładowanie, abyś mógł korzystać z telefonu przez cały dzień, dzwoniąc, słuchając lub grając. Po pełnym naładowaniu telefon działa nawet do 440 godzin pracy w trybie czuwania.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6762 Helio A25 (4 rdzenie, 1.8GHz, A53 + 4 rdzenie, 1.5GHz, A53) |
| Układ graficzny: | IME GE8320 |
| Pamięć RAM: | 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Typ ekranu: | LCD IPS |
| Przekątna ekranu: | 5,5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 720 x 1440 HD+ 293 PPI |
| Łączność: |
NFC 3G Bluetooth 5.0 Wi-Fi 4G (LTE) 2G |
| Czujniki: |
Elektroniczny kompas Czujnik zbliżeniowy Akcelerometr Czujnik światła |
| System nawigacji satelitarnej: |
Beidou GPS Galileo GLONASS |
| Złącza: |
microUSB - 1 szt. USB 2.0 - 1 szt. Mini-jack 3.5mm microSD (do 256GB) Gniazdo NanoSim - 2 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Tył: 13 + 2 Mpix Przód: 5 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | 1080p @ 30fps |
| Głębokość: | 13,85 mm |
| Szerokość: | 77,5 mm |
| Wysokość: | 158 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Waga: | 235 g |
| Dodatkowe informacje: |
DualSIM IP68/69K Dioda powiadomień MIL-STD-810G |
| Dołączone akcesoria: |
Kabel USB Ładowarka Folia ochronna ze szkła hartowanego Instrukcja obsługi Igła do tacki SIM |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
