infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Ulefone Armor X6 3G 2/16GB Czarny
Smartfon Ulefone Armor X6 3G 2/16GB Czarny
Kod produktu: UF-AX6/BK
Ulefone
Procesor
MediaTek MT6580 (4 rdzenie, 1.30 GHz)
Układ graficzny
Mali-400 MP2
Pamięć RAM
2GB
Pamięć wbudowana
16GB
Typ ekranu
Dotykowy, IPS
Przekątna ekranu
5
Opis
Ulefone Armor X6
Dopracowany w każdym szczególe

Wyjątkowo wytrzymały
Armor X6 to smartfon, który został stworzony do pracy w wyjątkowych trudnych warunkach. Certyfikat ochrony IP69K zapewnia ochronnę przeciwko strumieniowi wody o wysokim ciśnieniu i temperaturze. Niezależnie od tego, w jak mało sprzyjających warunkach się znajdujesz, Armor X6 będzie gotowy do działania. Wzmocniona konstrukcja zapewnia trwałość wewnątrz i na zewnątrz. Unikalny kształt skutecznie chroni przed upadkiem.

Spersonalizowany przycisk
Znajdujący się po lewej stronie urządzenia przycisk możesz zaprogramować do wykonywania akcji, na których najbardziej Ci zależy. Osobne akcje przypisane do pojedynczego, podwójnego i długiego wciśnięcia dają Ci szeroki zakres kontroli i jeszcze szybszy dostęp do najważniejszych funkcji. Może to być włączenie latarki, otwarcie ulubionej aplikacji, wykonanie zrzutu ekranu i wiele więcej.

Tryb rękawiczek
Tryb rękawiczek pozwala na obsługę ekranu dotykowego nawet wtedy, kiedy Twoje dłonie potrzebują dodatkowej ochrony. Oprócz rękawiczek przystosowanych do pracy z ekranami smartfonów ten działa również kiedy nosisz zwykłe rękawiczki bawełniane o grubości do 1,5mm, czy rękawiczki skórzane.
Tryb rękawiczek pozwala na obsługę ekranu dotykowego nawet wtedy, kiedy Twoje dłonie potrzebują dodatkowej ochrony. Oprócz rękawiczek przystosowanych do pracy z ekranami smartfonów ten działa również kiedy nosisz zwykłe rękawiczki bawełniane o grubości do 1,5mm, czy rękawiczki skórzane.

Wytrzymała bateria
Armor X6 został wyposażony w potężną baterię o pojemności 4000 mAh. W połączeniu z energooszczędnym procesorem MediaTek urządzenie wytrzyma długie godziny pracy, rozrywki, bez żadnych przerw. W trybie czuwania jest w stanie działać nawet przez 430 godzin.
Armor X6 został wyposażony w potężną baterię o pojemności 4000 mAh. W połączeniu z energooszczędnym procesorem MediaTek urządzenie wytrzyma długie godziny pracy, rozrywki, bez żadnych przerw. W trybie czuwania jest w stanie działać nawet przez 430 godzin.

5-calowy ekran
5 calowy ekran o rozdzielczości HD nie tylko świetnie wygląfa, jest też wyjątkowo trwały. Pokrywające go szkło o wysokiej wytrzymałości daje Ci pewność, że unikniesz ryz i stłuczeń. Łatwy w obsłudze jedną ręką ekran wyświetla obraz o wysokim nasyceniu kolorów.
5 calowy ekran o rozdzielczości HD nie tylko świetnie wygląfa, jest też wyjątkowo trwały. Pokrywające go szkło o wysokiej wytrzymałości daje Ci pewność, że unikniesz ryz i stłuczeń. Łatwy w obsłudze jedną ręką ekran wyświetla obraz o wysokim nasyceniu kolorów.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6580 (4 rdzenie, 1.30 GHz) |
| Układ graficzny: | Mali-400 MP2 |
| Pamięć RAM: | 2GB |
| Pamięć wbudowana: | 16GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, IPS |
| Przekątna ekranu: | 5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1280 x 720 |
| Łączność: |
3G Wi-Fi Bluetooth |
| Czujniki: |
Kompas cyfrowy Akcelerometr Światła Zbliżeniowy |
| System nawigacji satelitarnej: | GPS |
| Złącza: |
microUSB - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. (Drugi slot wspólny z czytnikiem kart pamięci) Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
| Bateria: | Li-Po 4000 mAh |
| Kamera: |
przód: 5MP tył: 8MP |
| Głębokość: | 14,4 mm |
| Szerokość: | 78,9 mm |
| Wysokość: | 150 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 9.0 Pie |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 223,8 g |
| Dodatkowe informacje: |
DualSIM Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP69K) Obsługa kart pamięci do 128 GB Odporność na wstrząsy i upadki Obsługa radia FM Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) Funkcja szybkiego ładowania Pump Express |
| Dołączone akcesoria: |
Igła SIM Zasilacz Kabel microUSB Folia ochronna Instrukcja obsługi |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
