infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Samsung M22 4/128GB Biały
Kod produktu: SM-M225FZWGEUE
Procesor
MediaTek MT6769T Helio G80 (2 rdzenie, 2.00 GHz, Cortex A75 + 6 rdzeni, 1.80 GHz, Cortex A55)
Pamięć RAM
4 GB (DDR4)
Pamięć wbudowana
128GB
Ekran
90 Hz
Typ ekranu
Dotykowy, Super AMOLED
Przekątna ekranu
6,4"
Opis
Smartfon Samsung M22
Prawdziwa innowacja

Imponujący wyświetlacz
Wyświetlacz Super AMOLED, w który wyposażony jest smartfont Galaxy M22 to 6,4 cala niczym nieograniczonego wyświetlacza o rozdzielczości 1600 x 720 pikseli. Niewielkie, centralnie położone wycięcie na obiektyw jest niemalże niezauważalne, teraz nic nie rozproszy Twojej uwagi podczas grania, oglądania, surfowania po sieci i multitaskingu. Dzięki temu każde spojrzenie będzie ucztą dla oczu na szerokim ekranie Super AMOLED. Dodatkowo częstotliwość odświeżania wynosząca 90 Hz zapewnia idealną płynność niezalenie od tego, czy gracz, czy scrollujesz.

Smukła konstrukcja
Elegancki i smukły Galaxy M22 doskonale leży w dłoni. Dzięki grubości wynoszącej zaledwie 8,4 mm i komfortowemu uchwytowi korzystanie z telefonu jest niezwykle wygodne. Dodatkowo ozdobiona wzorem powierzchnia urządzenia i jego delikatne zaokrąglenia prezentują się urzekająco pod każdym kątem.
Elegancki i smukły Galaxy M22 doskonale leży w dłoni. Dzięki grubości wynoszącej zaledwie 8,4 mm i komfortowemu uchwytowi korzystanie z telefonu jest niezwykle wygodne. Dodatkowo ozdobiona wzorem powierzchnia urządzenia i jego delikatne zaokrąglenia prezentują się urzekająco pod każdym kątem.

Cztery aparaty
Aparat główny 48 MP o ultrawysokiej rozdzielczości sprawi, że Twoje zdjęcia będą ostre i wyraziste o każdej porze dnia. Aparat ultraszerokokątny 8 MP oferuje kąt widzenia wynoszący 123º, a więc analogiczny do tego, jakim dysponuje ludzkie oko. Teraz wszystkie ujęcia nabierają rozmachu. Natomiast aparat Macro 2MP pozwoli Ci perfekcyjnie odwzorować detale. Pora na zbliżenie, by ukazać wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły, które dotychczas pozostawały niewidoczne.
Aparat główny 48 MP o ultrawysokiej rozdzielczości sprawi, że Twoje zdjęcia będą ostre i wyraziste o każdej porze dnia. Aparat ultraszerokokątny 8 MP oferuje kąt widzenia wynoszący 123º, a więc analogiczny do tego, jakim dysponuje ludzkie oko. Teraz wszystkie ujęcia nabierają rozmachu. Natomiast aparat Macro 2MP pozwoli Ci perfekcyjnie odwzorować detale. Pora na zbliżenie, by ukazać wszystkie, najdrobniejsze nawet szczegóły, które dotychczas pozostawały niewidoczne.

Ogromna moc procesora
Wysokiej jakości dwurdzeniowy procesor zapewnia szybkość i wydajność. Galaxy M22 oferuje mocny, dwurdzeniowy procesor i 4 GB RAM, dzięki czemu doskonale sprawdza się przy intensywnym graniu czy wykonywaniu wielu rzeczy na raz.

Wytrzymała bateria
Dynamiczne życie wymaga telefonu, który Cię nie zawiedzie. Bateria o mocy (typowej)* 5000 mAh starczy na długie godziny pracy urządzenia. Obsługuje również super szybkie ładowanie, więc uzupełnienie energii zajmie Ci mniej czasu.
Dynamiczne życie wymaga telefonu, który Cię nie zawiedzie. Bateria o mocy (typowej)* 5000 mAh starczy na długie godziny pracy urządzenia. Obsługuje również super szybkie ładowanie, więc uzupełnienie energii zajmie Ci mniej czasu.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MT6769T Helio G80 (2 rdzenie, 2.00 GHz, Cortex A75 + 6 rdzeni, 1.80 GHz, Cortex A55) |
| Pamięć RAM: | 4 GB (DDR4) |
| Pamięć wbudowana: | 128GB |
| Ekran: | 90 Hz |
| Typ ekranu: | Dotykowy, Super AMOLED |
| Przekątna ekranu: | 6,4" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 5G Wi-Fi NFC |
| Czujniki: | Akcelerometr, Magnetometr, Światła, Zbliżenia |
| System nawigacji satelitarnej: |
Galileo Beidou GPS GLONASS |
| Złącza: | USB Typu-C - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh Li-Ion |
| Kamera: |
tył 48.0 Mpix 8.0 Mpix - ultraszerokokątny 2.0 Mpix - macro 2.0 Mpix - czujnik głębi przód 13.0 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | FullHD 1080p |
| Głębokość: | 8,4 mm |
| Szerokość: | 74 mm |
| Wysokość: | 160 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 186 g |
| Dodatkowe informacje: | Wbudowana lampa błyskowa, Kamera DoF (głębia ostrości) |
| Dołączone akcesoria: | Ładowarka, Kabel USB Typu-C, Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Samsung Electronics Europe Logistics |
| Adres: | Olof Palmestraat 10, 2616 Lr Delft |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
