infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Realme C21Y 3/32GB Dual SIM Cross Blue
Smartfon Realme C21Y 3/32GB Dual SIM Cross Blue
Kod produktu: RC21Y-3/32-CBlue
Realme
Procesor
Spreadtrum Unisoc T610
Układ graficzny
Mali-G52 MP2
Pamięć RAM
3GB
Pamięć wbudowana
32 GB
Typ ekranu
dotykowy, LCD
Przekątna ekranu
6,5
Opis
Smartfon Realme C21Y 3/32GB Dual SIM Cross Blue
Prawdziwa jakość

Wytrzymały akumulator 5000 mAh
Pracuj cały dzień i nie martw się o rozładowaną baterię. realme C21Y wyróżnia się niezawodną mocą, dając Ci pewność długiego działania. Dodatkowo tryb Super Power saving sprawia, że będziesz mógł korzystać z dóbr twojego telefonu jeszcze dłużej.

Mocny ośmiordzeniowy procesor
C21Y napędzany jest przez ośmiordzeniowy procesor Spreadtrum Unisoc T610, który zapewnia dużą wydajność i wysoką energooszczędność. Z łatwością wykonuj pracę wielozadaniową, działaj płynnie i ciesz się niezawodnym procesorem.
C21Y napędzany jest przez ośmiordzeniowy procesor Spreadtrum Unisoc T610, który zapewnia dużą wydajność i wysoką energooszczędność. Z łatwością wykonuj pracę wielozadaniową, działaj płynnie i ciesz się niezawodnym procesorem.

Świetny aparat
Uchwyć niesamowicie szczegółowe obrazy za pomocą świetnego aparatu w smartfonie C21Y. Zachowasz każdy detal i zachwycisz się wyrazistością zdjęć. Tryb Nightscape pozwoli Ci skupić się i uchwycić piękno tętniącego życiem miasta nawet w największych ciemnościach nocy. Ktoś powiedział selfie? Pokaż się światu na idealnym zdjęciu wykonanym za pomocą trybu portretowego.
Uchwyć niesamowicie szczegółowe obrazy za pomocą świetnego aparatu w smartfonie C21Y. Zachowasz każdy detal i zachwycisz się wyrazistością zdjęć. Tryb Nightscape pozwoli Ci skupić się i uchwycić piękno tętniącego życiem miasta nawet w największych ciemnościach nocy. Ktoś powiedział selfie? Pokaż się światu na idealnym zdjęciu wykonanym za pomocą trybu portretowego.

Zobacz więcej
Wyświetlacz 6,5" HD + to Twoje okno do niezapomnianych doświadczeń wizualnych. Ciesz się ulubionymi filmami, serialami i zdjęciami i wciągnij się w oglądane treści. Drobne ramki pozwalają wypełnić telefon ekranem prawie po brzegi. Dodatkowo smartfon nagrodzony został w certyfikat TÜV Rheinland, który zapewnia cię że urządzenie Realme jest sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i niezawodnści.
Wyświetlacz 6,5" HD + to Twoje okno do niezapomnianych doświadczeń wizualnych. Ciesz się ulubionymi filmami, serialami i zdjęciami i wciągnij się w oglądane treści. Drobne ramki pozwalają wypełnić telefon ekranem prawie po brzegi. Dodatkowo smartfon nagrodzony został w certyfikat TÜV Rheinland, który zapewnia cię że urządzenie Realme jest sprawdzone pod względem bezpieczeństwa i niezawodnści.

Czytnik linii papilarnych
Umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych szybko i dokładnie rozpoznaje odcisk Twojego palca, dając Ci natychmiastowy dostęp do telefonu. Nie musisz wpisywać długich haseł lub używać niewygodnego kodu PIN. Wystarczy jeden dotyk.
Umieszczony z tyłu urządzenia czytnik linii papilarnych szybko i dokładnie rozpoznaje odcisk Twojego palca, dając Ci natychmiastowy dostęp do telefonu. Nie musisz wpisywać długich haseł lub używać niewygodnego kodu PIN. Wystarczy jeden dotyk.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Spreadtrum Unisoc T610 |
| Układ graficzny: | Mali-G52 MP2 |
| Pamięć RAM: | 3GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Typ ekranu: | dotykowy, LCD |
| Przekątna ekranu: | 6,5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 Wi-Fi 4G (LTE) |
| Czujniki: | Akcelerometr, Magnetometr, Światła, Zbliżenia, Żyroskop |
| System nawigacji satelitarnej: |
A-GPS Beidou GPS GLONASS |
| Złącza: |
Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Micro USB - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Tył: 13.0 Mpix przód: 5.0 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | FullHD 1080p |
| Głębokość: | 9,1 mm |
| Szerokość: | Ø76 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Waga: | 194 g |
| Dodatkowe informacje: | Funkcja latarki, Skaner twarzy USB OTG |
| Dołączone akcesoria: | Ładowarka, Kabel micro USB, Folia ochronna, Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | NTT SYSTEM S.A. |
| Adres: | Trakt Brzeski 89 Warszawa, PL, 05-077 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Taniej o 90,00 zł
369,00 zł
279,00 zł
Promocja
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Taniej o 25,00 zł
104,90 zł
79,90 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Taniej o 24,00 zł
79,00 zł
55,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Taniej o 300,00 zł
3799,00 zł
3499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
