infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Smartfon Oukitel WP18 4/32GB Black
Kod produktu: WP18-BK/OL
Oukitel
Procesor
MediaTek MTK6761 Helio A22 (4 rdzenie, 2,0 GHz, Cortex A53)
Pamięć RAM
4GB
Pamięć wbudowana
32 GB
Przekątna ekranu
5,93\"
Rozdzielczość ekranu
1600 x 720
Łączność
Bluetooth 5.0, 4G LTE, Wi-Fi
Opis
Smartfon Oukitel WP18
Dla najbardziej wymagających

Wyjątkowy procesor
Smartfon Oukitel WP18 napędzany jest przez potężny procesor MTK6761 Helio A22, ultraszybką jednostkę odpowiedzialną za niezawodną i płynną pracę. Dzięki 4GB RAM przełączanie między aplikacjami jest jeszcze łatwiejsze, a 32 GB przestrzeni na dane pozwoli Ci cieszyć się jeszcze większą ilością zdjęć, filmów i muzyki. Nowoczesne rozwiązania wraz z świetnym procesorem oznaczają, że nie musisz czekać na nic. Pobieraj filmy w kilka sekund, graj bez opóźnień w ulubione gry online. Podczas wideorozmów poczujesz się jak na prawdziwym spotkaniu dzięki większej przepustowości sieci i mniejszych opóźnieniach.

Zwycięska moc baterii
Niesamowicie potężna bateria w jaką wyposażony został smartfon Oukitel WP18 ma pojemność aż 12500 mAh, nawet dwukrotnie więcej, niż w przypadku standardowych telefonów. Taki zapas mocy pozwala osiągnąć bardzo długi czas pracy bez przerw na ładowanie. Duża pojemność pozwoli użytkownikom dłużej cieszyć się świetnymi osiągami i innowacyjnymi rozwiązaniami, zastosowanymi w nowym smartfonie Oukitel. Długi czas działania sprawia, że WP18 nigdy nie zawiedzie cię w najważniejszych momentach kiedy będziesz go potrzebował.

Przestronny i ergonomiczny wyświetlacz
Jeden z większych ekranów dostępnych we wzmocnionych telefonach jest właśnie tutaj. Przekątna 5,93" i panoramiczne proporcje pozwolą Ci cieszyć się filmami na ekranie klasy kinowej. Rozdzielczość 1600 x 720 px oznacza, że tekst jest wyraźny, a obrazy - szczegółowe. Dodatkowo zachwycą cię pełne kolory, dokładność kształtów i standardy jakie wyznacza wyświetlacz Oukitel.

Potężny system dwóch aparatów
Smartfon wyposażony został w dwa aparaty, a także jeden obiektyw z przodu. Potężne komponenty pomagają uzyskać niesamowite efekty z każdą fotografią. Aparat zbliża Cię do piękna skrywającego się w świecie. Wykorzystując różnego rodzaju tryby i technologie, każdy z użytkowników będzie mógł poczuć się jak rasowy fotograf.
Smartfon wyposażony został w dwa aparaty, a także jeden obiektyw z przodu. Potężne komponenty pomagają uzyskać niesamowite efekty z każdą fotografią. Aparat zbliża Cię do piękna skrywającego się w świecie. Wykorzystując różnego rodzaju tryby i technologie, każdy z użytkowników będzie mógł poczuć się jak rasowy fotograf.

Prawdziwie odporny telefon
Stworzony do działania w trudnych warunkach smartfon Oukitel posiada certyfikat odporności IP68 i IP69K. Nie straszna mu woda, pył, ani upadki. Jest gotowy na wszystko. Możesz być pewny, że twój smartfon wytrzyma każde warunki i zawsze dotrzyma ci kroku nawet w najcięższych warunkach.
Stworzony do działania w trudnych warunkach smartfon Oukitel posiada certyfikat odporności IP68 i IP69K. Nie straszna mu woda, pył, ani upadki. Jest gotowy na wszystko. Możesz być pewny, że twój smartfon wytrzyma każde warunki i zawsze dotrzyma ci kroku nawet w najcięższych warunkach.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek MTK6761 Helio A22 (4 rdzenie, 2,0 GHz, Cortex A53) |
| Pamięć RAM: | 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Przekątna ekranu: | 5,93\" |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 4G LTE Wi-Fi |
| Czujniki: |
Magnetometr Akcelerometr Zbliżenia Światła |
| System nawigacji satelitarnej: |
A-GPS Beidou GPS GLONASS Galileo |
| Złącza: |
Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. Gniazdo kart microSIM - 2 szt. |
| Bateria: | 12500 mAh |
| Kamera: |
przód: 5MP Tył: 13MP + 0,3MP |
| Głębokość: | 22 mm |
| Szerokość: | 84 mm |
| Wysokość: | 174 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Kolor: | Czarny |
| Dodatkowe informacje: | Wodo- i pyłoszczelność: IP68, IP69K |
| Dołączone akcesoria: |
Ładowarka 18 W Kabel USB Typu-C Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja prodcuenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | CK MEDIATOR POLSKA Sp. z o.o. sp.k. |
| Adres: | Patriotów 110 04-844 Warszawa Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
