infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon OnePlus 8 Pro 5G 12/256GB Niebieski
Smartfon OnePlus 8 Pro 5G 12/256GB Niebieski
Kod produktu: 5011101014
Procesor
Qualcomm Snapdragon 865 (1 rdzeń, 2.84 GHz + 3 rdzenie 2.42 GHz + 4 rdzenie, 1.8 GHz Kryo 585)
Układ graficzny
Adreno 650
Pamięć RAM
12 GB
Pamięć wbudowana
256 GB
Typ ekranu
Dotykowy, Fluid AMOLED
Przekątna ekranu
6,78
Opis
Smartfon OnePlus 8 Pro 5G 12/256GB Niebieski
Lider prędkości

Kolory, które zachwycają
OnePlus 8 Pro zachwyca swoim ekranem. Wyświetlacz 6,78" QHD+ jest odświeżany z częstotliwością 120 Hz i posiada certyfikację HDR10+, co w połączeniu z 10-bitową głębią kolorów zapewni niezrównane doświadczenia wizualne. Dzięki maksymalnej jasności na poziomie 1300 nitów, Twoje ulubione seriale będą wyglądały wspaniale nawet w pełnym słońcu.

Potęga fotografii
Nowy aparat 48MP został uzupełniony o ultra-szerokokątny obiektyw o jeszcze wyższej rozdzielczości oraz aparat 8MP z zoomem hybrydowym. Fotografia stoi dla Ciebie otworem, dzięki polu widzenia 120° w kadrze zmieścisz wszystko i opowiesz historię tak, jak ją doświadczasz. Tryb macro pozwala Ci zbliżyć się do obiektów oddalonych o 3 cm, więc uchwycisz detale, które wcześniej były niewidoczne. Funkcja dynamicznego wideo umożliwia nagrywanie filmów w trudnych warunkach, takich jak sceny pod światło, a ulepszona stabilizacja obrazu nada Twoim nagraniom profesjonalizmu.

Więcej mocy w zasięgu ręki
OnePlus 8 Pro jest zasilany przez układ Qualcomm Snapdragon 865, oferujący flagowe osiągi. Dzięki 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej możesz cieszyć się szybszą, płynniejszą pracą, zarówno w trakcie batalii w wymagających grach, jak i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Bez względu na to, czego oczekujesz od swojego telefonu, ten układ sprosta Twoim wymaganiom. Obsługa 5G pozwoli Ci pobrać filmy i seriale w zaledwie kilka sekund i sprawi, że zapomnisz, co to czekanie na treści. OnePlus 8 Pro inteligentnie zarządza połączeniami sieciowymi, automatycznie przełączając się między 5G i innymi rodzajami sieci, co oszczędza baterię.
OnePlus 8 Pro jest zasilany przez układ Qualcomm Snapdragon 865, oferujący flagowe osiągi. Dzięki 12 GB pamięci RAM i 256 GB przestrzeni dyskowej możesz cieszyć się szybszą, płynniejszą pracą, zarówno w trakcie batalii w wymagających grach, jak i podczas wykonywania wielu zadań jednocześnie. Bez względu na to, czego oczekujesz od swojego telefonu, ten układ sprosta Twoim wymaganiom. Obsługa 5G pozwoli Ci pobrać filmy i seriale w zaledwie kilka sekund i sprawi, że zapomnisz, co to czekanie na treści. OnePlus 8 Pro inteligentnie zarządza połączeniami sieciowymi, automatycznie przełączając się między 5G i innymi rodzajami sieci, co oszczędza baterię.

Niezawodna konstrukcja
OnePlus 8 Pro jest zabezpieczony przed zachlapaniami dzięki ochronie z certyfikatem IP68. Zakrzywione krawędzie ekranu i tyłu obudowy sprawiają, że telefon idealnie leży w dłoni. Możesz używać go nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Dzięki dbałości o każdy szczegół, używanie OnePlus 8 Pro jest czystą przyjemnością.

System OxygenOS 10
System OxygenOS 10 bazujący na Android 10 jest niebanalny i dopasowany do Twoich potrzeb. Wybierz ulubiony wygląd ikon aplikacji, zmień kolor przewodni całego systemu i używaj telefonu komfortowo dzięki funkcjom, które mają znaczenie.
System OxygenOS 10 bazujący na Android 10 jest niebanalny i dopasowany do Twoich potrzeb. Wybierz ulubiony wygląd ikon aplikacji, zmień kolor przewodni całego systemu i używaj telefonu komfortowo dzięki funkcjom, które mają znaczenie.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Qualcomm Snapdragon 865 (1 rdzeń, 2.84 GHz + 3 rdzenie 2.42 GHz + 4 rdzenie, 1.8 GHz Kryo 585) |
| Układ graficzny: | Adreno 650 |
| Pamięć RAM: | 12 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy Fluid AMOLED |
| Przekątna ekranu: | 6,78 |
| Rozdzielczość ekranu: | 3168 x 1440 |
| Łączność: | 4G (LTE) Wi-Fi Bluetooth 5.1 NFC 5G |
| Czujniki: | Przedni czujnik RGB Czujnik zbliżeniowy Czytnik linii papilarnych w ekranie Czujnik światła Akcelerometr Czujnik laserowy Żyroskop Kompas elektroniczny Czyjnik wykrywania migotania |
| System nawigacji satelitarnej: | GPS Beidou Galileo GLONASS A-GPS |
| Złącza: | Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Bateria: | 4510 mAh |
| Kamera: | Przód: 16 Mpix Tył: 48 Mpix + 48 Mpix + 8 Mpix + 5 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | UHD 4K (do 60 kl./s) |
| Głębokość: | 8,5 mm |
| Szerokość: | 74,3 mm |
| Wysokość: | 165,3 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 10 OxygenOS 10 |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 199 g |
| Dodatkowe informacje: | Skaner twarzy Pyłoszczelność i wodoszczelność (IP68) Szybkie ładowanie Dual SIM LTE - Obsługa dwóch kart SIM w technologii LTE Ładowanie bezprzewodowe USB OTG Wbudowane głośniki stereo Szkło Corning Gorilla Glass 5 |
| Dołączone akcesoria: | Igła SIM Etui ochronne Ładowarka Kabel USB typ C instrukcja Folia ochronna na ekran |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Raty
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
