infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Motorola Moto E40 4/64GB Carbon Gray
Smartfon Motorola Moto E40 4/64GB Carbon Gray
Opis
Motorola Moto E40
Dopracowany w każdym szczególe

Uwolnij swoją kreatywność
Chcesz doskonałości. Mówisz. Masz. Poznaj moto e40. Rób zdjęcia systemem trzech aparatów o rozdzielczości 48 MP i ciesz się każdym detalem. Aparat w połączeniu z 8-rdzeniowym procesorem ułatwiają robienie ostrzejszych i jaśniejszych zdjęć oraz filmów w każdym oświetleniu. Zachwyć się ekranem HD+ Max Vision o przekątnej 6.5". Jego odświeżanie na poziomie 90 Hz sprawi, że przewijanie w aplikacjach będzie jeszcze płynniejsze, a każda interakcja bardziej satysfakcjonująca.

Szybki procesor
8-rdzeniowy procesor Spreadtrum UNISOC T700 oferuje niesamowicie płynną pracę systemu, będąc jednocześnie wyjątkowo energooszczędnym. Szybka pamięć 4 GB RAM pozwala na pracę z jeszcze większą liczbą aplikacji jednocześnie, a 64 GB przestrzeni na dane pomieści wszystkie najważniejsze dane. Ze slotem na karty microSD możesz rozbudować pamięć nawet do 1TB.
8-rdzeniowy procesor Spreadtrum UNISOC T700 oferuje niesamowicie płynną pracę systemu, będąc jednocześnie wyjątkowo energooszczędnym. Szybka pamięć 4 GB RAM pozwala na pracę z jeszcze większą liczbą aplikacji jednocześnie, a 64 GB przestrzeni na dane pomieści wszystkie najważniejsze dane. Ze slotem na karty microSD możesz rozbudować pamięć nawet do 1TB.

Mocna bateria
Bateria o pojemności 5000 mAh pozwala używać telefonu przez ponad dobę, więc masz pewność, że nie zabraknie Ci energii. Słuchaj muzyki online przez 76 godzin, oglądaj wideo przez 14 godzin lub przeglądaj Internet przez 10 godzin.
Bateria o pojemności 5000 mAh pozwala używać telefonu przez ponad dobę, więc masz pewność, że nie zabraknie Ci energii. Słuchaj muzyki online przez 76 godzin, oglądaj wideo przez 14 godzin lub przeglądaj Internet przez 10 godzin.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | Spreadtrum UNISOC T700 (2 rdzenie, 1.8 GHz, A75 + 6 rdzeni, 1.8 GHz, A55) |
| Układ graficzny: | Mali-G52 |
| Pamięć RAM: |
4 GB (SO-DIMM, DDR3) 4GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, IPS LCD, 90 Hz |
| Przekątna ekranu: | 6.5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 (HD+) |
| Łączność: |
Bluetooth 5.0 Wi-Fi 4G (LTE) |
| Czujniki: |
Zbliżeniowy Czytnik linii papilarnych z tyłu Akcelerometr Światła |
| System nawigacji satelitarnej: |
LTEPP A-GPS Galileo SUPL GPS GLONASS |
| Złącza: |
Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Czytnik kart pamięci - 1 szt. USB Typu-C - 1 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh, Li-Ion |
| Kamera: |
Tył: 48 MP + 2 MP + 2 MP Przód: 8 MP |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: |
HD (30 kl./s) FHD (30 kl./s) |
| Głębokość: | 9.1 mm |
| Szerokość: | Ø76 mm |
| Wysokość: | 165 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Waga: | 198 g |
| Dodatkowe informacje: |
Dedykowany przycisk Asystenta Google Dual SIM Obsługa kart microSD do 1 TB odblokowanie za pomocą rozpoznawania twarzy |
| Dołączone akcesoria: |
klucz SIM Ładowarka Kabel USB typ C Instrukcja szybkiego uruchomienia telefonu |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lenovo |
| Adres: | Landererova 12 Bratislava, SK, 811 09 |
| Email: | [email protected] |
Opinie
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
100%
★★★★
0%
★★★
0%
★★
0%
★
0%
★★★★★
☆☆☆☆☆
★★★★★
☆☆☆☆☆
Szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 9800X3D RTX5080 32GB DDR5 1TB SSD Win11
12 399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
PNY Dysk SSD 1TB M.2 2280 CS1030 M280CS1030-1TB-RB
Taniej o 150,00 zł
649,00 zł
499,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Taniej o 20,09 zł
129,99 zł
109,90 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Taniej o 160,00 zł
6159,00 zł
5999,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7500F RX9060XT 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 200,00 zł
5099,00 zł
4899,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Taniej o 70,00 zł
319,00 zł
249,00 zł
