infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Kruger&Matz FLOW 9 3/32GB Light Blue
Smartfon Kruger&Matz FLOW 9 3/32GB Light Blue
Kod produktu: KM0496-LB
Kruger & Matz
Procesor
MediaTek Helio A20 (4x 1.8 GHz, A53)
Układ graficzny
PowerVR GE8300
Pamięć RAM
3 GB
Pamięć wbudowana
32 GB
Typ ekranu
Dotykowy, IPS
Przekątna ekranu
6,5
Opis
Smartfon Kruger&Matz FLOW 9
Niezawodny w każdym calu

Sprawdzi się w każdym momencie
Smartfon Kruger&Matz FLOW 9 to inteligentne urządzenie mobilne, które łączy w sobie mnóstwo zalet. Pojemna bateria, wydajny procesor, elegancki design i profesjonalny aparat sprawiają, że jest to doskonały wybór dla osób poszukujących nowoczesnego i niezawodnego smartfona. Bez wzglęgu na to, czy jesteś osobą aktywną, czy po prostu pragniesz mieć dobrze działający smartfon, ten model z na pewno Cię nie zawiedzie.

I widzisz więcej
Poszukujesz smartfona, na którym zmieści się naprawdę dużo treści? 6,5-calowy Kruger&Matz FLOW 9 to model właśnie dla Ciebie. Co ważne, proporcje 19:9 zapewnią wysoki poziom komfortu, zarówno podczas przeglądania stron internetowych, jak też korzystania z różnych aplikacji. Cenisz również swoją prywatność? A może nie masz pamięci do kodów i wzorów? Smartfon kruger&Matz FLOW 9 posiada czytnik linii papilarnych oraz funkcję rozpoznawania twarzy, które pozwalają szybko i łatwo odblokować urządzenie. Miej pewność, że jesteś jedyną osobą, która ma dostęp do Twojego telefonu.

Uchwyć każdy moment
Wyjątkowe i cenne chwile warto uwieczniać na fotografiach, a robiąc je smartfonem, możesz je mieć zawsze ze sobą, by podzielić się wspomieniami ze swoimi bliskimi osobami. Kruger&Matz FLOW 9 został wyposażony również w przednią kamerę, która pozwoli Ci na wykorzystanie jej w trakcie rozmów poprzez komunikatory internetowe.

Funkcjonale rozwiązania
Nie wiesz jaki model telefonu wybrać? Jeśli zależy Ci na urządzeniu, które Cię nie zawiedzie, sprawdź model Kruger&Matz FLOW 9. Urządzenie zostało wyposażone w 4-rdzeniowy procesor MediaTek. Dodatkowo pojemna bateria jest przykładem złotego środka. Aż 5000 mAh pozwoli na swobodne korzystanie z wielu aplikacji przez wiele godzin, przy zachowaniu jednocześnie smukłej budowy urzadzenia.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek Helio A20 (4x 1.8 GHz, A53) |
| Układ graficzny: | PowerVR GE8300 |
| Pamięc RAM: | 3 GigaBajt |
| Pamięć wbudowana: | 32 GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, IPS |
| Przekątna ekranu: | 6,5 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1600 x 720 |
| Łączność: |
4G (LTE) Bluetooth 5.0 Wi-Fi NFC |
| Czujniki: |
Akcelerometr Zbliżenia Światła |
| System nawigacji satelitarnej: |
GPS Beidou Galileo GLONASS |
| Złącza: | microUSB |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Przód: 5 MP Tył: 8 MP + 0.08 MP (2x) |
| Głębokość: | 9 mm |
| Szerokość: | 76 mm |
| Wysokość: | 163 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Kolor: | Niebieski |
| Waga: | 195 g |
| Dodatkowe informacje: | Dual SIM - Obsługa dwóch kart SIM |
| Dołączone akcesoria: |
Ładowarka Etui Słuchawki Kabel USB Szkło hartowane |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Model: |
KM0496 |
| Transmisja danych: | EDGE |
| Sieć GSM: | 850 MHz |
| Sieć UMTS (WCDMA): | 1700 MHz |
| Sieć LTE: | 850 MHz |
| Obsługa 5G: | Nie |
| Przekątna ekranu (urz.mobilne): | 6,5" |
| Rozdzielczość (urz.mobilne): | 1600 x 720 |
| Pozostałe parametry wyświetlacza: |
|
| System operacyjny (urz.mobilne): | Android 11 |
| Procesor (urz.mobilne): | Quad Core |
| Taktowanie procesora: | 1.8 GHz |
| Pozostałe informacje o procesorze: |
|
| Pamięć wewnętrzna: | 32 GigaBajt |
| Czytnik kart pamięci (tak/nie): | Tak |
| Typ kart pamięci: | microSD |
| Standard pamięci SD / CF: | Nie dotyczy |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Typ ogniwa: | Li-ion |
| Aparat fotograficzny: | Tak |
| Aparat - Przód: | 5 Mpix |
| Aparat - Tył: | 8 Mpix |
| Aparat - Tył 2: | 0.08 Mpix |
| Aparat - Tył 3: | 0.08 Mpix |
| Szczegółowe dane aparatu: |
|
| Karta SIM: | Nano |
| Dual SIM: | Tak |
| GPS: | Tak |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Bluetooth |
| Ładowanie indukcyjne: | Nie |
| Kolor (wyliczeniowy): | Niebieski |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Lechpol Electronics Leszek Spółka komandytowa |
| Adres: | Miętne, ul. Garwolińska 1 08-400 Garwolin |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
