infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Telefony i akcesoriaTelefony i smartfonySmartfonySmartfon Infinix SMART 7 3/64GB Polar Black
Smartfon Infinix SMART 7 3/64GB Polar Black
Kod produktu: X6515BLACK
Infinix
Procesor
MediaTek Helio A22 (4x 2.0 GHz, A53)
Układ graficzny
PowerVR GE8320
Pamięć RAM
3 GB
Pamięć wbudowana
64 GB
Typ ekranu
Dotykowy, TFT LCD
Przekątna ekranu
6,6
Opis
Smartfon Infinix SMART 7 3/64GB Polar Black
Nowa generacja, która zachwyca

Doskonały wybór dla każdego
Smartfon Infinix 7 to urządzenie, które zapewnia sprawną pracę dzięki wydajnemu procesorowi i wirtualnemu rozszerzeniu pamięci RAM do 7 GB. Urządzenie zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz, podwójny aparat z funkcjami AI, wytrzymałą obudowę z teksturą 3D, pojemną baterię i antybakteryjną powłokę. Oferuje również wygodne metody odblokowywania telefonu, gwarantując jednocześnie bezpieczeństwo Twoim danym.

Aparat wspierany przez AI
Infinix Smart 7 został wyposażony w podwójny aparat o rozdzielczości 13 Mpix, który jest wspieranu przez sztuczną inteligencję. W ten sposób możesz robić piękne i przede wszystkim profesjonalne zdjęcia, które zawsze będą posiadać mnóstwo szczegółów i naturalnych kolorów. Dodatkowo funkcje AI pomogą w uchwyceniu najlepszych momentów oraz optymalizacji ustawień aparatu.

Funkcjonalne rozwiązania
Wyświetlacz o przekątnej 6,6" gwarantuje wyraźne i czytelne obrazy. Od teraz możesz cieszyć się jasnymi kolorami i wyjątkową ostrością w trakcie oglądania treści, filmów oraz grania w gry. Dodatkowo bateria o pojemności 5000 mAh to kolejny atut tego smartfona. Dzięki niej możesz korzystać z tego urządzenia przez długi czas bez konieczności częstego ładowania.

Antybakteryjna powłoka
Obudowę smartfona Infinix Smart 7 wykonano z solidnego materiału pokrytego teksturą 3D, dzięki czemu jest przyjemny w dotyku. Co więcej obudowa jest pokryta antybakteryjną powłoką, co pomaga w utrzymaniu odpowiedniej czystości i higieny telefonu. Dodatkowo ten model telefonu offeruje wygodne i szybkie metody odblokowywania. Możesz korzystać z odblokowania twarzą, które pozwoli na błyskawiczny dostęp do urządzenia. A jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania, możesz skorzystać z odcisku palca.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek Helio A22 (4x 2.0 GHz, A53) |
| Układ graficzny: | PowerVR GE8320 |
| Pamięć RAM: | 3 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Typ ekranu: | Dotykowy, TFT LCD |
| Przekątna ekranu: | 6,6 |
| Rozdzielczość ekranu: | 1612 x 720 px |
| Łączność: |
Wi-Fi 4G (LTE) Bluetooth |
| Czujniki: |
Żyroskop Zbliżenia |
| System nawigacji satelitarnej: | GPS |
| Złącza: |
Czytnik kart pamięci - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. Micro USB - 1 szt. Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. |
| Bateria: | 5000 mAh |
| Kamera: |
Tył: 13 MP Przód: 5 Mpix |
| Rozdzielczość nagrywania wideo: | FullHD 1080p |
| Głębokość: | 9 mm |
| Szerokość: | 76 mm |
| Wysokość: | 164 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 188 g |
| Dodatkowe informacje: | Dual SIM |
| Dołączone akcesoria: |
Słuchawki Ładowarka Kabel micro USB Etui |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Taniej o 150,00 zł
549,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Taniej o 150,00 zł
449,00 zł
299,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
