infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Smartfon ASUS ROG Phone 6D Ultimate 16/512GB Szary
Opis
Smartfon ASUS ROG Phone 6D
Bezkres nowych możliwości

Ikoniczne wzornictwo telefonu
Ten telefon o tematycznym wzornictwie wraz z pasującymi do niego parametrami to idealny asystent podczas Twoich niezwykle intensywnych rozgrywek. Użytkownicy lubiący grać napewno docenią jego przyciski funkcyjne oraz innowacyjny system chłodzenia. Z kolei za sprawą dodatkowego ekranu na tylnej obudowie będziesz mógł jeszcze bardziej dopasować smartfon do własnych upodobań. Wybierając smartfon ASUS ROG Phone 6D Ultimate dołączasz do elity już dziś.

Wydajność w nowym wydaniu
ROG Phone 6 jest niezwykle wydajny, a to wszystko dzięki zastosowaniu procesora Snapdragon 9000+. Oferuje on częstotliwość taktowania na poziomie 3.2 GHz, dzięki czemu zwiększa efektywność energetyczną CPU oraz wydajność procesora. Dodatkowo, urządzenie posiada 12 GB RAM oraz 512 GB pamięci wbudowanej - przez co nie musisz się obawiać o brak miejsca na aplikację, gry oraz zdjęcia.

Ekran, na którym zobaczysz więcej
ASUS ROG Phone 6 posiada wbudowaną matrycę AMOLED o rozdzielczości 2448 x 1080 px oraz przekątnej 6.78 cala. Wysoka częstotliwości odświeżania na poziomie 165 Hz, a także maksymalna częstotliwość próbkowania w sterowaniu dotykowym sięgająca 720 Hz - zapewniają superpłynne wrażenia podczas rozgrywek. Możesz również oglądać filmy w niezwykłej jakości HDR. Ponadto, ekran telefonu odwzorowuje również dokładnie kolory, dzięki zastosowaniu Delta-E <1.

Zaawansowany system aparatów
Aparat główny 50 Mpix wykorzystuje matrycę szerokokątną, która stoi za jakością wykonanych zdjęć. Obiektyw ultraszerokokątny 13 Mpix umożliwia wykonanie zdjęć panoramicznych. Ostatni aparat do wykonania makrofotografii pozwoli Ci na zrobienie zdjęć przy bardzo małej odległości obiektywu od obiektu. Natomiast przedni aparat 12 Mpix umożliwi wykonanie wysokiej jakości selfie, zdjęć grupowych oraz strumieniowania wideo na żywo.

Podwójna moc baterii
Podwójna bateria o łącznej pojemności 6000 mAh daje ogromną moc ROG Phone 6. Natomiast w połączeniu z 65W ładowarką USB obsługującą Power Delivery HyperCharge, urządzenie staje się idealnym sprzętem do rozgrywek mobilnych. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia naładowanie telefonu od 0% do 100% w zaledwie 42 minuty. Ponadto, dodatkowe funkcje zapewniają lepszą wydajność baterii oraz wydłużają jej żywotność.

Specyfikacja techniczna
| Procesor: | MediaTek Dimensity 9000+ (1x 3.2 GHz, X2 + 3x 2.85 GHz, A710 + 4x 1.8 GHz, A51) |
| Układ graficzny: | Mali-G710 MC10 |
| Pamięć RAM: | 16 GB (DDR4L, 4266 MHz) |
| Pamięć wbudowana: | 512 GB |
| Typ ekranu: |
Częstotliwość odświeżania ekranu 165 Hz Samsung AMOLED Dotykowy |
| Przekątna ekranu: | 6.78 |
| Rozdzielczość ekranu: | 2448 x 1080 |
| Łączność: |
Bluetooth 5.2 Wi-Fi 6E NFC 5G |
| Czujniki: |
Żyroskop Magnetometr Akcelerometr Światła Zbliżenia |
| System nawigacji satelitarnej: |
Galileo QZSS Beidou A-GPS GPS GLONASS |
| Złącza: |
Gniazdo kart nanoSIM - 2 szt. Wyjście słuchawkowe/głośnikowe - 1 szt. USB Typu-C - 2 szt. |
| Bateria: |
Litowo-polimerowa 6000 mAh |
| Kamera: |
Przód: 12.0 Mpix Tył: 50 Mpix + 13 Mpix + 5 Mpix |
| Głębokość: | 10 mm |
| Szerokość: | 77 mm |
| Wysokość: | 173 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 12 |
| Kolor: | Szary |
| Waga: | 239 g |
| Dodatkowe informacje: |
Podświetlenie RGB Wbudowane głośniki stereo |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | ASUS COMPUTER GinbH |
| Adres: | GERMANY, RATINGEN 40880, HARKORT STR. 21-23 |
| Email: | https://www.asus.com/support/Product/ContactUs/Services/questionform/?lang=en&utm_source=asus-qr&utm_medium=referral&utm_campaign=7513-20240529 |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Raty
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RX9060XT 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa
Monitor MSI 32" MPG 321URX QD-OLED | 3840x2160 (UHD 4K)| 240Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
