infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Smartband Media-Tech ACTIVE-BAND Geneva MT863
Opis
Smartband Media-Tech Geneva MT863
Dla aktywnych

Zaawansowana konstrukcja
Media-Tech prezentuje zaawansowany smartband dla osób aktywnych fizycznie i nie tylko. Dzięki innowacyjnym systemom pomiarowym, możesz monitorować procesy życiowe przez całą dobę. Bateria umożliwia 7 dni normalnego użytkowania i aż 20 dni czuwania.

Bluetooth i aplikacja
Historia wszystkich pomiarów jest składowana w aplikacji na Twoim smartfonie lub tablecie, nie ma potrzeby prowadzenia dziennika w formie papierowej. Historia pomiarów może być przydatna podczas wizyt u lekarzy.

Klasa szczelności IP67
Dzięki spełnieniu odpowiednich norm, zegarek gwarantuje odporność na zanurzenie w wodzie (do 50m) oraz pełną pyłoszczelność.

Elegankci wygląd
Smartband doskonale komponuję się z oficjalnymi strojami. Wygodna bransoleta z klamrą magnetyczną wykonaną ze stali nierdzewnej.

Specyfikacja techniczna
| Wyświetlacz: |
IPS TFT Dotykowy |
| Bateria: | Li-Poly, 170 mAh |
| Czas pracy: |
20 dni gotowości 7 dni użytkowania |
| Przekątna ekranu: | 1,3" |
| Łączność: | Bluetooth 4.2 |
| Wbudowane czujniki: |
Licznik kroków Licznik przebytego dystansu Monitor snu Kalkulacja spalonych kalorii |
| Budowa i wykonanie: |
Bransoletka ze stali nierdzewnej Zamek magnetyczny |
| Funkcje: |
Budzik Powiadomienia Przypomnienie o ruchu Wbiracje |
| Sensor: |
Pomiar ciśnienia krwi Pomiar pulsu 3-osiowy czujnik ruchu Pomiar natlenienia |
| Obsługiwane systemy operacyjne: |
Android 4.4 lub nowszy iOS 8.0 lub nowszy |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Wymiary: | 43 x 11 x 50 mm |
| Waga: | 71 g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Nazwa: | Media-Tech Polska Sp. z o.o. |
| Adres: | ul. Brzeziny 13B, 05-074 Halinów, Polska |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Wentylator Biurkowy Bezprzewodowy SAVIO AD-01 USB 4 Tryby...
Darmowa dostawa