infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
od 99 zł
Słuchawki z mikrofonem Gembird MHS-001 czarne
Opis
Słuchawki Gembird MHS-001
Zanurz się w wirtualnej rzeczywistości

Wysoka jakość i wygoda
Gembird MSH-001 to niedrogie słuchawki nagłowne, które świetnie sprawdzają się w komunikatorach głosowych typu Skype oraz grach i muzyce. Konstrukcja tego modelu została przemyślana pod kątem wygody. Nauszniki są duże i wygodne a pałąk wyłożono gąbką dzięki czemu nie będą nas uwierać podczas dłuższych sesji. Największym plusem słuchawek Gembird MSH-001 jest regulowany mikrofon a dodatkowo posiada on mocny i odporny wysięgnik. Pomimo swojej niskiej ceny słuchawki Gembird MSH-001 wizualnie prezentują się bardzo dobrze. Producent nie zapomniał dodać na przewodzie regulacji głośności oraz możliwość wyciszenia mikrofonu.

Specyfikacja techniczna
| Komunikacja bezprzewodowa: | nie |
| Konstrukcja: | Z muszlami nausznymi |
| Impedancja: | 32 Ohm |
| Dźwięk: | Stereo |
| Czułość: | 105 Decybel |
| Średnica przetwornika: | 40 mm |
| Pasmo przenoszenia: | 20 - 20000 Hz |
| Technologie: | brak |
| Kontrola dźwięku: | Regulacja głośności, Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Złącza: | 3,5 mm minijack |
| Mikrofon: | tak |
| Długość kabla: | 1,8 m |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.2 kilogram |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Pasmo przenoszenia (min.): | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.): | 20000 Hz |
| Długość przewodu: | 1.8 Metr |
Opinie
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Koszt dostawy
Bestsellery
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa FreeWAY CX5.0 + MapFactor mapy Europy
Darmowa dostawa
MODECOM FreeWAY CX7.0 NAWIGACJA SAMOCHODOWA + MapFactor mapy Europy
Lampa biurkowa LED z ładowarką indukcyjną Media-Tech LEDITOU MT222
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.4
Darmowa dostawa
MODECOM Nawigacja samochodowa + MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 9.0
Darmowa dostawa
Mikrofon gamingowy z podświetleniem na trójnogu SAVIO SONAR PRO 01
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
Darmowa dostawa