infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSŁUCHAWKI JBL T290 CZARNE JBLT290BLK
SŁUCHAWKI JBL T290 CZARNE JBLT290BLK
Kod produktu: JBLT290BLK
JBL
Długość kabla
124.2 cm
Dźwięk
JBL Pure Bass
Impedancja
20 Hz – 20 kHz
Konstrukcja
Dokanałowe
Kontrola dźwięku
Odbieranie/Wyciszanie połączenia
Mikrofon
tak, na kablu
Opis
Słuchawki JBL Tune 290
Piękno tkwiące w prostocie

Wygoda użytkowania
Słuchawki JBL Tune 290 posiadają giętki, nieplączący się płaski kabel, na którym został umieszczony pilot, dzięki któremu w łatwy sposób można kontrolować muzykę czy też odebrać połączenie.

Legendarne brzmienie
Słuchawki JBL Tune 290 wyposażone są w legendarne już dla tej marki system JBL Pure Bass, dzieki któremu słuchawki wytwarzają głębokie i potężne niskie basowe tony.
Słuchawki JBL Tune 290 wyposażone są w legendarne już dla tej marki system JBL Pure Bass, dzieki któremu słuchawki wytwarzają głębokie i potężne niskie basowe tony.

Lekkość jest w cenie
Jedną z najbardziej wyróżniających cech słuchawek JBL Tune 290 jest zdecydowanie aluminiowe wykończenie, dzięki któremu słuchawki są zarówno lekkie, jak i wytrzymałe.
Jedną z najbardziej wyróżniających cech słuchawek JBL Tune 290 jest zdecydowanie aluminiowe wykończenie, dzięki któremu słuchawki są zarówno lekkie, jak i wytrzymałe.

Specyfikacja techniczna
| Długość kabla: | 124.2 cm |
| Dźwięk: | JBL Pure Bass |
| Impedancja: | 20 Hz – 20 kHz |
| Konstrukcja: | Dokanałowe |
| Kontrola dźwięku: | Odbieranie/Wyciszanie połączenia |
| Mikrofon: | tak, na kablu |
| Waga: | 71 g |
| Zawartość opakowania: |
Pokrowiec Wymienne końcówki |
| Złącza: | mini jack 3.5mm |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 16GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3249,00 zł
3149,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy i5-12400F RTX3050 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
3649,00 zł
3549,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
HP Inc. Tusz nr 305 Black 3YM61AE wkład do drukarki atramentowej
546,30 zł
