infolinia17 865 26 96 e-mail[email protected]
Darmowa dostawa
od 99 zł
od 99 zł
Twój koszyk jest pusty
Strona główna
Peryferia i eksploatacjaGłośniki/mikrofony/słuchawkiSŁUCHAWKI JBL REFLECT MINI 2 CZARNE JBLREFMINI2BLK
SŁUCHAWKI JBL REFLECT MINI 2 CZARNE JBLREFMINI2BLK
Kod produktu: JBLREFMINI2BLK
JBL
Bluetooth
BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC
Bateria
2 x 85 mAh
Czas ładowania
2 h
Czas pracy
do 10h
Dołączone akcesoria
Sportowy pokrowiec, Końcówki w 3 rozmiarach, Nakładki w 3 rozmiarach, kabel do ładowania
Dźwięk
JBL Signature Sound
Opis
Słuchawki JBL REFLECT MINI 2
Bezprzewodowe bezpieczeństwo

Nowa jakość słuchawek bezprzewodowych
JBL REFLECT MINI 2 to nowa jakość słuchawek bezprzewodowych. Niebywale lekka i wytrzymała aluminiowa konstrukcja gwarantuje długotrwały komfort zarówno podczas treningu, jak i codziennych zajęć. Dodatkowym atutem są elastyczne silikonowe końcówki oraz opatentowane nakładki Freebit™ występują w trzech rozmiarach, co pozwala Ci perfekcyjnie dopasować słuchawki do Twojego ucha i uzyskać najlepsze możliwe brzmienie. Te słuchawki to również niezwykła jakość dźwięku JBL Signature Sound. Ponad to, z łatwością można dzięki nim zarządzać muzyką i połączeniami oraz uzyskać informacje od asystenta głosowego jednym dotknięciem przycisku. Słuchawki posiadają również odblaskowe okablowanie.

Nowy standard pracy
Bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku Bluetooth działa przez 10 godzin, by muzyka mogła grać od Twojego porannego treningu przez cały dzień pracy. Szybko doładuj baterię – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu.
Bezprzewodowe strumieniowanie dźwięku Bluetooth działa przez 10 godzin, by muzyka mogła grać od Twojego porannego treningu przez cały dzień pracy. Szybko doładuj baterię – 15 minut ładowania starcza na godzinę odsłuchu.

Wodoodporność IPX5
Słuchawki JBL REFLECT MINI 2 posiadają klasę wodoszczelności IPX5, dzięki której nawet intensywniejsze ćwiczenia mogą być wykonywane bez żadnych obaw. Ponad to, przetrwają dzięki temu nawet najtrudniejsze treningi.
Słuchawki JBL REFLECT MINI 2 posiadają klasę wodoszczelności IPX5, dzięki której nawet intensywniejsze ćwiczenia mogą być wykonywane bez żadnych obaw. Ponad to, przetrwają dzięki temu nawet najtrudniejsze treningi.

Specyfikacja techniczna
| Bluetooth: | BT 4.2, A2DP v1.3, AVRCP v1.5, HFP v1.6, kodek SBC |
| Bateria: | 2 x 85 mAh |
| Czas ładowania: | 2 h |
| Czas pracy: | do 10h |
| Dołączone akcesoria: |
Sportowy pokrowiec Końcówki w 3 rozmiarach Nakładki w 3 rozmiarach kabel do ładowania |
| Dźwięk: | JBL Signature Sound |
| Impedancja: | 10 Hz – 22 kHz |
| Klasa szczelności: | IPX5 |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Tak, Bluetooth |
| Mikrofon: | Tak, Wbudowany |
| Średnica przetwornika: | 5,8 mm |
| Waga: | 15g |
| Gwarancja: | 24 miesiące (gwarancja producenta) |
| Dodatkowe informacje: |
Kompatybilność z Google Now bezdotykowe odbieranie połączeń Kompatybilność z Siri Odblaskowe kable |
Producent/Importer:
| Nazwa: | Harman Consumer Group, Inc. |
| Adres: | route de Tours 2 72500 Château du Loir Francja |
| Email: | [email protected] |
Opinie
Ten produkt nie ma jeszcze żadnych opinii. Twoja może być pierwsza.
Czy na pewno chcesz to zrobić?
Jak kupić na raty?
E Raty Santander (raty) - to prosta forma otrzymania kredytu na dokonanie zakupów w Sklepie Internetowym.

Więcej informacji dostępne pod:
Sprzedawca zastrzega, iż nie ma żadnego wpływu na warunki umowy kredytowej zawieranej pomiędzy Santander Consumer Bank, a Kupującym.
Raty
Koszt dostawy
Przesyłka kurierska, GLS
0,00 zł
Odbiór osobisty
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx
17,00 zł
Przesyłka kurierska, GLS - pobranie
0,00 zł
Przesyłka kurierska, FedEx - pobranie
19,00 zł
Bestsellery
pokaż wszystkie
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor zakrzywiony 34" LG 34G600A-B | 3440x1440 (UWQHD) | 160Hz |...
1345,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 23,8" IIYAMA G-Master GB2471HSU-B1 Red Eagle | IPS |...
538,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Kamera bezprzewodowa + panel słoneczny Arenti 3MP/2K z funkcją obrotu
245,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 32GB RAM 1TB SSD Win11
Taniej o 100,00 zł
6099,00 zł
5999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Monitor 27" MSI MAG 274QPF X30MV | 2560x1440 (WQHD) | 300Hz | 0,5ms...
2199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 7600 RTX5060Ti 16GB RAM 1TB SSD Win11
4999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer gamingowy Ryzen 7 7800X3D RTX5060Ti 32GB DDR5 1TB SSD Win11
6999,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ryzen 5 9600X RTX5060Ti 16GB DDR5 1TB SSD Win11
5199,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy Ultra 5 225F RTX5060Ti DDR5 32GB RAM 1TB SSD Win11
5799,00 zł
Bestseller
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Komputer Gamingowy i5-14400F RTX5070 DDR5 32GB SSD 1TB W11 WiFi
7249,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa MODECOM+ MapFactor mapy Europy FreeWAY CX 7.3...
Taniej o 50,00 zł
449,00 zł
399,00 zł
Promocja
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa
Nawigacja samochodowa GPS + MapFactor mapy Europy MODECOM FreeWAY...
Taniej o 102,00 zł
449,00 zł
347,00 zł
